Имаме странни летящи гадинки в банята - какви ли са?

  • 2 510
  • 11
Ами срам не срам, ще поискам съвет. В банята на настоящата ни квартира напоследък се появиха едни странни буболечки:


Някакви идеи що за буболечки са това? Мисля, че започват настъпление към стаята  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не става ясно какви са буболечките?
Виж целия пост
# 2
От канализацията ли излизат? Или влизат през прозорец?
Виж целия пост
# 3
не се виждат снимките...
аз имах наскоро инвазия от едни много ситни, направо като виненки, но по- дребни ми се струват. за всеки  случай напръсках с Райд и ги няма
Виж целия пост
# 4
Уф, таман реших, че съм се справила с проклелите снимки - сигурна съм, че се виждаха  newsm78 . Ето ги по "бабешката"  Embarassed :

1.  http://us.f2.yahoofs.com/users/445bda86m0b63c0a0/fe7cre2/__sr_/d … ?phI2oEGBktWLUwdB
2.  http://us.f2.yahoofs.com/users/445bda86m0b63c0a0/fe7cre2/__sr_/d … ?phI2oEGB3gBRSKgm

А буболечките просто се появиха в един момент в банята, нямам си представа откъде  newsm78
Забравих да кажа, че банята няма прозорец.
Виж целия пост
# 5
не, моите не изглеждаха толкова големи. няма да навреди да напръскаш с каквото и да е против насекоми, би трябвало да помогне.
и моята баня е вътрешна..
Виж целия пост
# 6
Сипвай в канала каквото имаш - гранули за запушени канали, белина, каквото намериш. И така поне една седмица.  Peace Ако нямате някои особено немарливи съседи, трябва да помогне.
Виж целия пост
# 7
Забравих да кажа, че летят проклетите  newsm78 Както си се къпеш и ти каца някоя  Sick
Дали може нещо от влагата да се е развило - вентилацията... как да се изразя... ами няма вентилация никаква  newsm78
Виж целия пост
# 8
Не можах да отворя снимките но мисля че и при мен се беше появило нещо подобно /аз пък имам прозорец/ запушвам канала / дезинфекцирам го на 2,3 седмици пръскам с райд - ту ги има , ту ги няма. Всъщност когато се появят са малко 2.3 , 4 - после изчезват Наистина е странно - скоро не са се появявали- опитай тези начини  Peace 
Виж целия пост
# 9
Ако са такива за които се сещам,влизат от одушника на банята.
Виж целия пост
# 10
Аз нямам отдушник а прозорец , но като се замисля и в отдушника влизат от някъде  newsm78
Виж целия пост
# 11
Не се отварят снимките. В мойта баня имам едни малки мушички, които според мен се развъждат във влага, защото съм имала и по цветята такива( в пръстта). Предполагам з асъщите ства въпрос- аз още не съм намерила начин да се справя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия