имуностимулатори

  • 1 092
  • 9
споделете мнения давате ли на вашите деца имуностимулатори,а по-точно есберитокс или имунобор.Какъв ви го препоръчва педиатъра.По каква схема,т.е.за какъв период,прави ли се почивка и после пак.
Виж целия пост
# 1
Давах есберитокс един месец  всеки ден по 10 капки , ако е болна три пъти на ден . После почивка  от 10 дена поне това го правих от декември до февруари, но сега   спрях и не давам.Педиатъра така ми каза и още каза че имуностимулатора не е задължителен  всяка майката  си решава дали ще го дава.
Виж целия пост
# 2
Аз не видях ефект от Есберитокс.Много съм доволна от AD Liquide for kids.Това е сироп - давах по 2мл. сутрин и вечер докато свърши опаковката.Обаче видях голям зор докато намеря оригинала - т.е. made in USA,а не тези правени в E.U.
А сега давам детски билки на основата на мед - уж се борели и с пролетната умора.Резултат се надявам да видя скоро(малкия ги пие от 3 дена).
Виж целия пост
# 3
А също съм много доволна от AD Liquide for kids, аз го давам всяка сутрин по 5 мл. половин час преди храна, когато е болна три пъти по 5 мл., като свърши опаковката 20 дни почивка и пак !!!
zorii Как разбираш къде е произведен, на нашата опаковка нищо не пише, поне не можах да открия !!!
Виж целия пост
# 4
На кутията отвън си пише made in USA,посочен е и градът,но го забравих а вече ни свърши сиропа.Не може да не пише къде е произведен - дори и да е ментак.Виж хубаво на външната страна на кутията,а не вътре на листовката.
Виж целия пост
# 5
Да, окрих го - "Призведено в Клифорния, САЩ", значи сме улучили без да искаме !!! Много ти благодаря за инфото, вече ще обръщам внимание !!!
Виж целия пост
# 6
Аз давам едни прахчета Рибуноминил ,пие се по 4 прахчета на месец ,общо 6 месеца.След 2 мес нашето педи ни каза,да чакаме ефект.Иначе е пила и есберитокс ,но не видях някакъв ефект.Малката е на 2г.2м.
Виж целия пост
# 7
аз самата, от дете, пия Респивакс-според мен е много добър, много добре ми действа-не, че никога не боледувам от грип, но и да се заразя, карам го много по-леко, бързо ми минава и винаги съм на крак-почти не ползвам антибиотици-само в много краен случай, но питай педиатъра-в крайна сметка това е човека, който ги предписва тези неща.
Виж целия пост
# 8
Ние ползвахме есберитокс до 1 г,но той много горчи и малкия не искаше да го пие.След 2 г педиатъра ни препоръча ИМУНОБОР за деца-12 седмици по 1 табл сутрин преди хранене.После 1 седм почивка и при нужда да повторим пак приема от 12 седм.Нашата педиатърка харесва определани лекарства,напр. признава само сироп за кашлица МУКОПЛАНТ на д-р Тайс.В същото време му давам и ЦЕНТРУМ за деца по половин  табл.Само да ми се разболее newsm17
Виж целия пост
# 9
От Респивакса не съм доволна. От Есберитокс Н също.
Рибомунилът е чуден, но тази година имаше проблем с намирането му. Есента, когато започва приложението му схема, явно се е изчерпал и томно в зимните месеци нямаш еникъде в нашия град. Т.е. от 6 месеца, Светлин го приема само 4. Продължих само с витамини-Марсианци. Рибомунил иначе прилгах 3 поредни години. Боледуващият период се израства. На ясли не беше ходил, 1 и 2 група в детската градина бяха ужас. Боледуваше постоянно. Сега нещата са ок (да чукна на дърво).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия