ПОМОЩ -алерги4ен конюктивит или каквото там се казва

  • 774
  • 1
Здравеите мили мами,
Имам мом4енце на 3г. все му се за4ервява о4енцето и ми го връщат от градината. Обиколих всички лекари в нашия град. Ходих до Варна - клиника света петка и до Търговище при много известен доктор. Диагноза алергия към слънчевата светлина. Всеки ден сме с капки. Някои зблъсквал ли се е с това чудо Cry. Може ли да ми даде информация или съвет. newsm78
Виж целия пост
# 1
Можеш да посетиш в София клиниката по алергология или детската офталмология.
Синът ми прави понякога алергичен конюктивит, но не и от слънчева светлина. При него обикновено се съчетават конюктивита с алергичната хремата. До миналата година давах пролетно време без прекъсване кларитин по 2 месеца, капки слагах рядко.Поради естеството на алергията му - понякога помагаше най-обикновена промивка с минерална вода на очите, а в носа - с физиологичен разтвор, но само ако дразнещия прашец беше полепнал току-що. Отделно - никакви полянки, дървета, имало е дни, когато не е излизал навън.
Тази година навлиза в пубертета и аз се надявам нещата да затихнат малко, ако не да минат съвсем.

Посети ако можеш София и отиди да гопрегледа алерголог. Дотогава можеш да видиш в някоя оптика някакви хубави пластмасови слънчеви очила (да не ги счупят в мелето навън). Иначе за антихистаминовите сиропи - лекарство си е и е добре да го съгласуваш с лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия