тренажор ???

  • 778
  • 7
Здравейте! Скоро гледах по един телешоп реклама на крос тренажор, който искам да си купя /цената е около 90 лв./. Проблема е , че не записах никакви координати. Моля ако някои знае телефонен номер или сайт на този телешоп да го сподели. Също ако някой е полсзвал уреда да сподели мнението си. Предварително ви благодаря
Виж целия пост
# 1
Не знам за какъв крос тренажор става въпрос, но 90 лв. за такъв ми изглежда супер малко и по-добре си помисли добре преди да го вземеш. 90 лв е смешна цена за такова нещо и направо мога да си представя колко е качествен....
Извинявам се за негативното си изказване, но евтиното да не ти излезе по-скъпо  Wink
Успех все пак и ако си го вземеш дано да греша  Praynig
Виж целия пост
# 2
Крос тренажор за 90 лв.  newsm78
Да не е било степер?
Виж целия пост
# 3
Това е степер




а това крос тренажор
Виж целия пост
# 4
Може и за степер да става въпрос. Не занам, не съм много наясно с тези уреди. Каква е разликата и кое е по-добро? Извинявам се за невежеството си.
Виж целия пост
# 5
Може и за степер да става въпрос. Не занам, не съм много наясно с тези уреди. Каква е разликата и кое е по-добро? Извинявам се за невежеството си.

Ами погледни картинката по-горе,която са ти пуснали и кажи дали уредът, за който говориш е такъв! Това е степер и дори 90 лв ми се виждат малко за него,ако говорим за качествен уред.
А крос-тренажора е доста по-скъп уред, цените му започват от 500 лв нагоре,ако разбира се говорим за надежден тренажор,а не боклук, който ще се развали на 3-тия ден! Аз лично имам тренажор на Кетлер, доволна съм, въпреки че сега не го ползвам редовно. Мисля, че водят тези реди за едни от най-удобните и добри за цялостна кардио - тренировка!
Виж целия пост
# 6
Ако някой е гледал тази реклама и има координати на фирмата, ще се изясни дали е степер или тренажор. Благодаря за изказаните мнения.
Виж целия пост
# 7
100% е било степер. Аз имам подобен и смятам, че е добре за раздвиждаване и задържане на форма, но за нещо повече - от крос-тренажора няма по-добро! При избора е най-важното с колко място и пари разполагаш. А и някои имат добри резултати от степера, индивидуално е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия