ДНК тест - къде и как?

  • 2 147
  • 10
Моля ви някой да ме светне по въпроса къде и как се прави ДНК-тест на новородено  Praynig
Иска ми се да  го направя още в болницата, докато раждам, но не съм съвсем сигурна дали е възможно.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Не пишеш никакви продробности.
Аз лично имам опит с назначаване на ДНК експертиза по дела.
Мисля, че няма проблем да се поръча и плати, а и да се изготви такава експертиза и частно.
Виж целия пост
# 2
Като място на изпълнение - Съдебна медицина към Медицинска академия в София и Института по криминалистика, който е в Симеоново (ама не знам дали точно там се дава материала). За Медицинска академия цената е около 900-1000 лв. поне от преди година имам такава информация. Това ако ти си поискаш такава, а ако е по съдебен път нещо - там не знам какво точно и от кого се плаща.
Виж целия пост
# 3
Няма чак толкова подробности, искам да си платя и да направя такъв тест, та да му затворя веднъж завинаги устата на тъпото копеле, както и на всички "доброжелателни" съветници около него  #2gunfire
Няма да позволя да чувам цял живот гнусни подмятания и всякакъв фолклор по темата.
Пък и не желая такъв старт за детето си.

Моля ви за повече инфо  Praynig
Виж целия пост
# 4
Чел съм мнения, че такъв тест може да се направи след 6 месеца възраст, за да може да се "изчисти" кръвта на детето.
Виж целия пост
# 5
А аз пък искам фалшиви тестове за децата ми за да мога ( ако има начин ) да му отнема всички родителски права и да са си на мое име ! Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
http://health-prevent.com/dna_bashta.htm
Виж целия пост
# 7
Той трябва да е съгласен също да даде кръв. В Пирогов знам, че правят и струва за тримата около 1000 лв.
Виж целия пост
# 8
Няма чак толкова подробности, искам да си платя и да направя такъв тест, та да му затворя веднъж завинаги устата на тъпото копеле, както и на всички "доброжелателни" съветници около него  #2gunfire
Няма да позволя да чувам цял живот гнусни подмятания и всякакъв фолклор по темата.

Неброжелатели ще има винаги. Това ще бъде само за твое удовлетворение.
Една позната забременя и приятелят й я остави, защото детето не било от него. Съдиха се, не знам до коя инстанция стигнаха и ДНК тест правиха - доказа, че той е бащата и детето носи неговото име, но той не поглежда детето. Детето от следващата му жена и това с оспорваното бащинство са в един клас, носят едни и същи имена...сапунка не, ами две. Постоянно някой нещо подмята.
Виж целия пост
# 9
Пела кой плаща ДНК назначено от съда Много ми е важно да разбера
Виж целия пост
# 10
Тоя който е поискал експертизата .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия