сметка на двама души

  • 4 174
  • 7
 Здравейте,интересува ме мога ли да открия сметка в банка но не на дебитна карта,а на спестовна книжка на 2-ма  души/аз и мъжа ми/и двамата да теглиме когато ни трябват?
Виж целия пост
# 1
Да може
Откривате сметката на името на единия,а на другия се вади пълномощно,че може да тегли пари и го представяте в банката.При теглене се представя и пълномощното
Виж целия пост
# 2
Може единият да си направи сметка и да направите пълномощно на другият/вижте изискванията на банката която изберете/ и така и двамата ще може да теглите .
Виж целия пост
# 3
ами за Биохим става дума.
Виж целия пост
# 4
може,чрез пълномощно независимо от банката, пълномощното трябва да е нотариално заверено и няма проблем друг да тегли от сметката
Виж целия пост
# 5
Да може
Откривате сметката на името на единия,а на другия се вади пълномощно,че може да тегли пари и го представяте в банката.При теглене се представя и пълномощното
това не е сметка с двама титуляри всъщност WinkТака че - не, не може. Но по описания начин ще постигнете същия резултат Peace
Имаше едно време съпружески влогове, но май вече не съм чувалал някъде да правят newsm78
Виж целия пост
# 6
Сметка с двама титуляри открива Експрес банк http://www.bnb.bg/bnb/home.nsf/fsWebIndexBul?OpenFrameset
Виж целия пост
# 7
Може, сметка с двама титуляри - двамата лично с лични карти, другото с пълномощното е сметка на единия, упълномощаващ другия. Аз си направих моя сметка и трябваше да упълномощя мъжа си или да си направим НОВА сметка - обща. Става дума за Пиреос банк.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия