Четки за грим

  • 2 480
  • 19
Момичета, търся доста отдавна професионални четки за грим,надявам се да можете да ми помогнете.  Rolling Eyes Praynig Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В книжарница "Слънчоглед" има на първия етаж. Намира се на "Иван Вазов" 13 точно до "На тъмно". За съжаление са много скъпи - от 30 лв. нагоре. Марката е Da Vinci. Виждала съм и в Бюти шоповете на някои по-скъпи козметични компании. Иначе продават и за по 5-10 лева в малките магазинчета за козметика.
Успех дано си намериш точните! Peace
Виж целия пост
# 2
Хубавите, а да не говорим за професионалните четки за гримиране, са скъпи. Можеш да си вземеш среден вариант, ако цените не те устройват, и да дадеш около 15 лева. Иначе наистина хубавите, с естествен косъм, професионални, абе такива, които направо ти галят лицето, са от 40 нагоре. Клиник имат хубави четки за руж и за пудра например, наистина са страхотни. Можеш да провериш както са ти казали вече в Beauty zone и в магазина откъм Алабин в началото на Витошка, не му знам името, ама май там продават Клиник(и само висок клас козметика). План Б - отиваш в Слънчоглед и гледаш за хубави четки с естествен косъм, плоските например могат да ти свършат работа за нанасяне на фдт. Тези Da Vinci не съм ги чувала, те специално за грим ли са? newsm78
Виж целия пост
# 3
Мацки мн ви благодаря Grinning, а тези цени са за една четка така ли? Beauty zone да не е магазина на бонжур? Само за този се сещам точно там.Иван Вазов-къде по-точно?
Специално за четките за пудра и руж ме устройват и по-обикновени, тези за очи са ми трудни за набавяне.  Grinning
Виж целия пост
# 4
В "Слънчоглед" има стотици четки, между които и такива специално за грим. А самата книжарница е на улица иван вазов (вдясно от спортната палата), подминаваш аптеката (тоест пресечката с Шишман) и книжарницата се пада отдясно. Вижда се има нарисуван слънчоглед (неочаквано а). Четките изглеждат надеждни. Има всякакви размери за сенки, за очна линия. Лошото е че ми идват много скъпо и си карам на обикновенни от по 10тина лева и апликатори. newsm75 newsm28
А книжарницат е стахотна, всеки път се изпохарчвам там като се има предвит че на близо работя това си идва често:) Наблягам на чайовете има мнг хубави аромати kaffeetrmker_2
май съм пристрастена и май се поувлекох.  smile3523
Кажи ако си харесаш четки  55
Виж целия пост
# 5
благодаря отново!  Peace Grinning а за какви чайове става дума? предполагам някакви по-различни от стандартните.  Grinning
Ако се занимавам професионално с макияж бих си купила от 40 лв, но ми се струва доста скъпо за 1 четка, така че предполагам ще се задоволя с по-обикновена.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Орифлейм имат май някаква професионална серия, но представа нямам колко са надеждни. Марковите определено са по 50-тачка на парче. На Клиник са страхотни. Тъй като наскоро и на мен ми беше болна темата четки си реших проблема като си купувам една по една през няколко месеца, за да не ме боли кой знай си колко за паричките.
Виж целия пост
# 7
Не бих си купила от 50  Grinning доста ми идва, а ако имам такава ще се грижа за нея и ще я пазя като очите си.  Wink
Виж целия пост
# 8
Аз имам всички професионални на Oriflame и съм много доволна.  newsm10
Виж целия пост
# 9
Аз имам четка за руж на Орифлейм и я мразя Tired Имам я от доста време, падат й космите и сякаш мечка ме дере в лицето..ама това е положението за сега. Crazy И аз съм фен на Слънчоглед, но и рисувам попринцип, така че манията ми е 100%ова по това китно магазинче. Blush
Виж целия пост
# 10
А да и магазинът Beauty zone не е този на Бонжур! Намира се точно в началото на Витошка откъм Патриарха, има го и в Мола и Сити сентър. Само че там май не продават Клиник. newsm78
Виж целия пост
# 11
Насипни чайове- продават ги на грамаж  Flowers Sunflower
Невероятно ароматни комбинации има. Последно си взех ягоди със сметана, карамел и ягоди с шампанско:)Simple Smile Те са на 2-рия етаж. Мога с часове да душа бурканчетата затва обикновено като слизам надолу не са ми останали 50 лв. за четка
  202uu
Виж целия пост
# 12
cherveicho, ти по колко грама си вземаш? Shocked Аз попринцип по много видове по малко ама там са ми мноого премесени и сладникави миризмите на насипните чайове и повечето ми се препокриват. В Халите също има голям избор и са по-изчистени аромати. Май доста се разводни темата, извинявам се за офтопика. Embarassed
Виж целия пост
# 13
Някъде към 40-50 грама (1 бурканче). Аз съм от Пловдив и тук има един магазин "Чаена къща" (те зареждат Халите). Обикновено от тук си пазарувам чайовете и предпочитам комбинациите със зелен чай. Но в "Слънчоглед" има толкова ухайни и екзотични смески с черен чай, че малко си изневерих на стила. Мисля че изборът е достатъчно богат и има доста семпли чайове също. Но щом си открила "твойто място" в Халите - поздрави!  action032
 bye
Виж целия пост
# 14
V Sofia ima edin magazin na Pirotska 17-"Dvata Shtarkela"-proveri tam. Wink
V nego sas sigurnost shte namerish kakvoto tarsish predlagat profesionalni presi i vsqkakvo chetki ot estestven kosam. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия