Купуване на играчка Furby ?

  • 14 947
  • 77
Здравейте, мами.
Можете ли да ми кажете виждали ли сте играчка Furby в някой от софийските магазини за детски играчки, че аз никъде не мога да намеря.
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам Марсел ги внасят, но нямат от доста време от тях. Цената им беше към 30 лева...
и аз много искам да си взема, ама нямаа, нямаа...

за тези, които не знаят какво е фърби -
Виж целия пост
# 2
Преди две години ги даваха в детските менюта на McDonald's.Миналия месец видях,че пак ги дават в McDonald's-Орион.Сигурно са изостанали от преди...Провери и в другите ресторанти - може пък да намериш(нали във всеки McDonald's дават различни играчки).
Виж целия пост
# 3
Преди две години ги даваха в детските менюта на McDonald's.Миналия месец видях,че пак ги дават в McDonald's-Орион.Сигурно са изостанали от преди...Провери и в другите ресторанти - може пък да намериш(нали във всеки McDonald's дават различни играчки).
Ние тези от Mcdonald's ги имаме, ставаше въпрос за истинските Фърби-та, дето говорят и можеш да си играеш на криеница с тях и които, ако много им говориш, почват да казват думи от родния ти език. Това е изпитано, наши приятели ни дадоха едно Фърби да си поиграе дъщеря ми / на тях са им го донесли от Полша/ и до края на престоя си у нас каза две думи на български. Иначе "родните" му езици са английски и фърбишки  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
nqkade ot net-a moga li da si kupq furby?!?! .. mn iskam! Simple Smile ili ot ruse.. ama mai ne sam vijdala v rs.. ili nqkade sf, vn .. 4e iam pat na tam skoro Simple Smile mersi!
Виж целия пост
# 5
Какви са те зи чудеса, искаме и ние такива.
А в Испания напремир има ли подобни?
Виж целия пост
# 6
 Ей тук има много-поръчвайте http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fc … by&category0=
Виж целия пост
# 7
Здравейте, връщам темата отново напред за да питам- все още ли никъде ги няма в Бг тези Фърбита? Преди навсякъде беше залято, а сега никъде не може да се открият  Crossing Arms Много искам да взема на дъщеричката си и ще съм благодарна, ако някой открил тези рошльовци сподели   bouquet
Виж целия пост
# 8
Има ги в Метро!
Виж целия пост
# 9
от кои има в метро?? дай повече инфо
Виж целия пост
# 10
Иска ми се да си купя фърби от България,прочетох сайта за поръчки в чужбина,благодаря.
Виж целия пост
# 11
Със сигурност ги имаше в Метро 1. Бях ги виждала покрай нова година. Струваха 80лв.
Виж целия пост
# 12
Най-сладката и най-досадната играчка, която сме имали у дома!
В пристъп на обич Виктория така гушна зеления рошко, че той млъкна насред изречението... май завинаги.
Имаме и още един вариант - поне три пъти по-голям. Говори по-малко, но за сметка на това при добри грижи може да си роди бебе и да си гукат и пеят заедно. Дали да не му сложа нови батерии?

Ако видя да се продават в София, ще купя 1-2 нови.

Виж целия пост
# 13
http://www.laredoute.fr/vente-furby-hasbro.aspx?productid=324093 … t=1&hasprev=1
Виж целия пост
# 14
А в магазин Хиполенд дали няма да ги има
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия