Изгълта 6 дъвки! Може ли да й стане нещо?

  • 6 222
  • 16
ей сега преди малко, аз докато миех съдовете, си извадила дъвките и изяла 6 броя (аз знаех колко са, така че можах да ги преброя!) , глътнала ги
може ли да й стане нещо, аз знам, че не е никак полезно, моля ви споделете ми, защото много се притесних ooooh!
само да не вземе да се разповръща нощес ooooh!
Виж целия пост
# 1
Идея си нямам, но можеш да питаш на лични Doktor Ogi - той е детски коремен хирург в Пирогов, даже ако не се лъжа е завеждащ на отделението и обикновено се отзовава доста бързо. Аз вече два пъти се консултирах с него и ми отговори бързо и изчерпателно.
Виж целия пост
# 2
Оф, и моята най-редовно като по-малка гълташе дъвките, ама толкова наведнъж, не знам. Най-вероятно, нищо няма да й има, и утре ще ги изхвърли, ама все пак, можеш да се консултираш. Ама какво може да се направи в такъв случай, и аз идея си нямам. Сигурно ще ти препоръчат да я наблюдаваш, и ако има оплаквания, тогава да се търси решение. Моята щерка, веднъж изяде цяла кутия кексчета, с хартийките  #Crazy, полудях от притеснение, ама нищо й нямаше. ooooh!
Виж целия пост
# 3
обадих се на джипито, каза че няма страшно, да я наблюдавам, ама на мен ми е притеснено Cry
много ви благодаря за отговорите и на двечките  Hug , стискайте палци нощта да мине спокойно, утре ще пиша Thinking
Виж целия пост
# 4
Стискам палци, и пиши утре, как сте. Не се притеснявай, само гледай да я чуваш през нощта, да не я заболи коремчето. Утре й дай да хапне повечко, и сигурно ще ги изхвърли. Hug
Виж целия пост
# 5
Въобще не се тревожи.
Нищо няма да стане.
Моят хубостник е ял дъвки много повече от шест.Изчаква ме да се заблея нанякъде и се докопва до тях.
Преди няколко месеца,ме излъга,че е глътнал една стотинка,аз притеснена,звъня на лекраката,да питам какво да правя,та ми обясни жената,да чакам да се появи във гърнето му. Mr. Green
Ами три дни поред стотинка,във гърнето нямаше,но определенно дъвки имаше. Grinning
Виж целия пост
# 6
няма страшно .Проблема при дъвките е да не се задави когато ги гълта/да не залепнат за гърлото и да затруднат дишанета/глътне ли ги един път страшно няма.Влязат ли в стомаха ,значи ще излязат.Даже се чудя на джипито,защо направо не ти е казала,че няма страшно,ами те е накарала допълнително да се притесняваш с думите/наблюдавай я/ newsm78
Виж целия пост
# 7
Няма проблем. Само да те предупредя да не търсиш цяла дъвка- цялото ако става на малки бели парченца, като пресечено мляко.
Виж целия пост
# 8
Не искам да Ви безпокоя, но моята дъщеря преди 2 месеца също се нагълта с много дъвки и през нощта се започна едно повръщане през час  и изкарване на цели разтегнати по дължина дъвки и малки парченца, та чак до сутринта. От този случай, тя вече не яде и не обича дъвки, защото казва, че ще повърне.
Виж целия пост
# 9
Desconocida, как спахте? Всичко наред ли е?
Виж целия пост
# 10
Ами и аз си мислех че няма нищо страшно от гълтане на дъвки обаче една мед сестра ми каза че не винаги се изхвърляли а се разлагали с години в стомаха newsm78.Дали е така обаче незнам Thinking Crazy
Виж целия пост
# 11
Хм, не съм била права- до сериозни последствия наистина се стига рядко, но не е и съвсем безобидно.
Ето тук можеш да прочетеш по-подробно.
Добра е идеята на Нати е да се консултираш с  Доктор Оги.
Виж целия пост
# 12
Гледай ако пръцне да не стане голям балон и да излети !
Виж целия пост
# 13
хитко просто нямаш умора
Виж целия пост
# 14
Гледай ако пръцне да не стане голям балон и да излети !

 Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия