Chicco Pick up?

  • 772
  • 13
Здравейте!
Ще ви бъда много благодарна  Hug ако някой може да ми каже дали по магазините може да се открие тази количка! В интернет магазините не можах да я открия!
Дали е стар модел, че я няма никъде? newsm78  А много ми харесва....
Виж целия пост
# 1
И аз много го харесвам този модел, ама вече не го внасят доколкото знам  newsm78
Виж целия пост
# 2
Лошото е, че е единствения модел на Chicco /поне по моя информация/, който става за новородено и е на добра цена! Ако някой има алтернатива- ще съм благодарна. Hug
/Chicco CT 0.3 Ponee XS e на същата цена, но не става за новородено/......
Виж целия пост
# 3
аз съм с такава,наистина вече не се внася и то повече от година-иначе съм много доволна -перфектна ми беше като цена ,кг и т.н. когато я купувах Peace
Виж целия пост
# 4
я ,да добавя -аз в последно време се замислям да продам моята,понеже ме натискат да ми подаряват нова количка за годинката Mr. Green,така че ако някои се интересува да пише на лични Hug
Виж целия пост
# 5
аз я купих от магазин Пакостник www.pakostnik.com .В сайта я няма в наличност, но аз кгато я взимах си я поръчах направо от магазина и ми я доставиха за5 дена.Даже цената беше с 20 лв по-малко от каталожната-260 вместо 280 лв., но това бе6е преди 1.5 г.Дано си я намерите, защото наистина е страхотна количка, много съм доволна!!!!!
Виж целия пост
# 6
Доколкото знам този модел е спрян от производство.Аз също имам такава(това ми е първата количка,от 4-те които съм имала до сега) и мога да кажа,че е невероятна.На скоро си купих лятна,но въпреки всичко не се разделям с Чикото.
Виж целия пост
# 7
и на мен не ми се разделя-много сия обичам,ама аз тази толкова използвам та не виждам 2 какво ще ги правя newsm78
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички! Hug
Сигурно ще се насочим към втора употреба такава.... малко по-късно, живот и здраве....
.... Знаете ли, открих я в един румънски сайт, където поне не са я махнали от интернет магазина Grinning

http://www.treiursuleti.ro/carucioare-copii/carucior-pick-up-179

ако има и други, на които харесва толкова много, както на мен  Simple Smile и на някой му се занимава , може да погледне  Grinning ..... аз дори не съм проверявала още дали имат доставка до БГ ..... Grinning
.... Всъщност няма гаранция, че изобщо я имат в наличност.....  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Количката на Чиполино модел ЛОЛА е същата.
Виж целия пост
# 10
като дизайн - да, ама като качество......  newsm78 .......  все пак си мисля, че Chicco, дори и произведени в Китай са с по-добро качество..... може и да греша.... сигурно е въпрос и на късмет.....  Laughing .... а и аз определено съм пристрастна по отношение на всичко италианско  Peace
Виж целия пост
# 11
Не е единственият модел, който става за новородени. Кортината например също е подходяща. Мoже ли някой да каже колко тежи Pick up?
Виж целия пост
# 12
Около 10 кг.
Виж целия пост
# 13
Сигурно информацията на сайта е стара,защото последните цветове които бяха внесени в БГ са съвсем различни,тази разцветка беше наизчерпване когато аз гледах за количкаа това беше преди две години и повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия