Хотел "Боляри" - В.Търново

  • 3 586
  • 13
Моля за впечатления за този хотел. Искаме да посетим Търново за 2 дни. Разглеждах в Интернет хотелите в града и се спрях на този. Ще сме с малки деца, едното от които бебе, така че ме интересуват всякакви подробности за хотела - удобства, как настаняват децата, чистота и т.н., и недостатъци, ако има.

Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Хотела е нов и чистичък. Ходихме там за Нова година. Няколко стаи са на един бойлер и ние бяхме компания всички на един бойлер и водата определено не ни стигна. Собствениците не ми харесаха определено. Много са не гостоприемни. Ние бяхме без детето, но един от приятелите ни беше с дете, но голямо на 10г. Определено нямам впечатление за това. Иначе хотела е на тиха и спокойна улица близо до Царевец.
Виж целия пост
# 2
Ради, благодаря ти за информацията!   bouquet Това с топлата вода може да се окаже проблем. Rolling Eyes Май, ще продължа да проучвам... ooooh!
Виж целия пост
# 3
И ние бяхме преди около месец-няма ресторант закуската е много зле и става в едно като фоайе и аз не мога да ти кажа какво точно,другото което е още при настаняването искат веднага да платиш.Абе с две думи-не ми хареса ама никак.Виж хотел ЯНТРА е друго нещо-без забележки!!! А и това за гостоприемството-и аз съм на същото мнение.
Виж целия пост
# 4
mama MISHKA бях забравила за закуската, като я видяхме много се смяхме. За плащането бях направо потресена и не пропуснах да им направя забележка. След дълъг път и съответно цял ден сме били на работа госпожата не ни настани , а ни каза колко и дължим без дори да сме ползвали още хотела.
Виж целия пост
# 5
Този хотел, въобще не звучи добре.  Crossing Arms mama MISHKA, а може ли повече подробности за 'Янтра' или някой друг, от който сте останали доволни?   bouquet
Виж целия пост
# 6
Малко ще се отклоня, но искам да ти препорьчам един друг хотел в Тьрново .Мойта информация е малко стара, от преди 6-7 години, но имам прекрасни спомени от хотел Гурко. Намира се в старата част на града  на улицата, която сьщо се казва Гурко. Хотела е мальк, много приятен, а стаята в която бяхме имаше балкон с чудесна гледка и вьтре беше доста просторно. Хотела е сьвсем близо до центьра, а на самата улица имаше няколко заведения. В цената на нощувка, влизаше и закуска. Надявам се че хотела е все още от сьщата класа.

Ето точно му намерих сайта http://www.hotelgurko.hit.bg/
Виж целия пост
# 7
Хотел "Янтра" наистина е много хубав,напълно обновен,след основен ремонт е.Иначе си е един от най-старите хотели в града.
За "Гурко" нямам мнение-в сайта им изглежда добре,дано все още да е така.Ако пък търсите нещо в по-битов стил,да,става,според мен.
"Боляри" -  Naughty Язък за името му Wink
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за предложенията, момичета!  Hug За хотел "Гурко" и другаде прочетох добри отзиви, така че ще се свържа да попитам подробности. А някой да има впечатления от х-л "Царевец"? Много май ми стават въпросите,  Embarassed но тъй като все още не съм се спряла на нито един хотел...
Виж целия пост
# 9
Нямам впечатления от хотелите, които те интересуват, но ще ти кажа ние къде отсядаме там. Малко хотелче в центъра, казва се "Къщата". Невероятно уютни стаи, много гостоприемни собственици, никога не бих отседнала другаде във Велико Търново, То е тип семеен хотел с няколко стаи и едно студио, което е много удобно за семейство. Ако те интересува можеш да го намериш в Интернет (като повече информация) или пък ми пиши на лични.
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 10
Благодаря,zipur !   bouquetНамерих 'Къщата' в Нета. Изглежда добре. А има ли изглед към хълма 'Царевец'? Ние ще сме 4-ма възрастни и 2 малки деца - става ли за толкова народ или ще ни е тясно? Има ли удобства за децата и каква е цената за деца, т.е. плаща ли се допълнително? Извинявай за многото въпроси, но ми се ще да чуя отговорите от някой, който е бил гост на хотела, не от собствениците.  Wink
Виж целия пост
# 11
Не, няма изглед, защото самата къща е на едно малко площадче, но е на много удобно място, близо е до Царевец, е сравнително де, точно срещу това площадче е най-страхотната кръчма на света, менщто е разкошно, богато и много вкусно, казва се "Щастливеца". Честно казано като удобства за деца не мога да кажа, че има защото няма широки коридори, където да тичат например, но е много чисто и уютно, стаите са просторни. Когато ходихме последно нямахме дете още, та не знам какво точно имаш предвид, не знам и дали се плаща допълнително. Ние ходихме единия път две семейства и отседнахме в студиото без никакъв проблем 4-ма възрастни (там има две спални и диван и едно еденично легло, поне така беше последно), така излиза и по-евтино. А за собствениците, мога да кажа, че са невероятно мили, бях си забравила сребърни бижута и ми ги пазиха докато не отидохме пак  Simple Smile Дано и вие да останете толкова доволни, колкото и ние, ако решите да отседнете там, разбира се. Ако те интересува още нещо, питай без да се притесняваш.
Весели празници  bouquet
Виж целия пост
# 12
Забравих да допълня, че и баните са много чисти, което аз винаги гледам  Naughty
Виж целия пост
# 13
А някой да има впечатления от х-л "Царевец"?
Този хотел е точно до хълма Царевец,и ако искаш изглед натам-да,става Peace
zipur те е насочила много добре обаче,според мен Peace


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия