Среща със старо гадже

  • 1 022
  • 13
Как е при вас? Конфузно? Ние ще останем добри познати. Приятелски? Как си, жената как е, а децата.
Или се хвърляте в леглото?
А ако сте с мъжО.
Виж целия пост
# 1
И с мъжО и без мъжО-все тая!Не се правя на ударена-обаждам му се, говорим си, но до леглото не съм стигала с никой до сега. Naughty
Прави ми впечатление обаче, че някои от бившите ми гаджета като са сами ми се обаждат, а като са с жените си се правят, че не ме познават.Което ми е много смешно!
Виж целия пост
# 2
Нищо конфузно не виждам  Naughty
разделили сме се,всеки се е хванал пътя и си е намерил някой друг,
какво лошо има да се поздравим и да се поразпитаме кой как я кара,
после всеки си се прибира у дома и живота си продължава,
в крайна сметка не може да се избяга от миналото  Thinking
Виж целия пост
# 3
С всичките ми бивши приятели съм приятелка. Радвам се, че запазваме добрите си отношения след това. Разбира се минава време след раздялата, при което не се чуваме и виждаме, но с времето всичко се нарежда. Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
И с мъжО и без мъжО-все тая!Не се правя на ударена-обаждам му се, говорим си, но до леглото не съм стигала с никой до сега. Naughty
Прави ми впечатление обаче, че някои от бившите ми гаджета като са сами ми се обаждат, а като са с жените си се правят, че не ме познават.Което ми е много смешно!
Това за жените е верно и много смешно.Що са такива страхливи тези мъже?
Виж целия пост
# 5
Щото имат жени, от които им се изправя косата... Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
И с мъжО и без мъжО-все тая!Не се правя на ударена-обаждам му се, говорим си, но до леглото не съм стигала с никой до сега. Naughty
Прави ми впечатление обаче, че някои от бившите ми гаджета като са сами ми се обаждат, а като са с жените си се правят, че не ме познават.Което ми е много смешно!
Това за жените е верно и много смешно.Що са такива страхливи тези мъже?

Защото това е проблем на голяма част от жените - мислят, че мъжете до тях са им собственост и се чувстват длъжни да контролират поведението им. Прочети теми из Дом и семейство за това как жените си пускат мъжете за 2 дни някъде, виж и темите за това как приемат бившите гаджета, какво около тях ги интересува и ще си обясниш всичко.
А по темата, приятелка съм с бившите, виждаме се и посемейно, уважаваме се, помагаме си. Не чакаме случайна среща на улицата, за да споделим кой как я кара или да седнем на по едно кафе. За мен е неуважение към самата себе си, след раздяла да определя екс-любимия като "муньо" и какъв ли не още (все епитети от теми в този форум по адрес на бившите).  С или без мъжа си, уважавам миналото си и не бих се сконфузила от среща с човек, с който сме имали много хубави общи моменти, имаме прекрасни спомени и т.н.  Уважавам и миналото на мъжа ми. Не се цупя когато срещнем някоя негова бивша, дори и сама да съм, поздравявам бившите му и си говоря с тях.
Виж целия пост
# 7
 Мисля, че няма нищо лошо в това, да се поддържат приятелски отношения с "бившите", кофти е само ако някой от двамата възприема тези отношения като нещо повече и влага  някакви надежди за в бъдеще.
Виж целия пост
# 8
Аз пък прекъснах всички биши контакти.
В началото на връзката ми с мъжа ми, един бивш ми пращаше имейли за "Весела Коледа" и ЧРД, аз също на него, но в последствие спряхме. Не ми липсва.
Друг продължаваше да ме търси, дори искаше да се видим докато бях бременна...Но аз отказах. Мисля, че така е по-добре за мен. Някак си иначе бих се увствала гузна дори и ако бяхме пили само сок.
Миналото си минало - R.I.P.
Виж целия пост
# 9
С изключение на един единствен екземпляр, поддържам връзка с останалите ми бивши гаджета. Общо взето се чуваме по празници и рождени дни. Може би, защото  с никого от тях не живеем в един град в момента.
Виж целия пост
# 10
това "да си останем приятели" на теория е ОК, но на практика не става, поне според мен
Виж целия пост
# 11
С един успешно сме забравили, че някога сме се познавали. Даже се "запознахме" на един коктейл.
С двама-трима се поздравяваме от куртоазия.
Има и един, с който се радваме да се видим, въпреки, че винаги е случайно.
Но определено всички мостове назад към тях са изпепелени от любовта на мъжа ми. Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
*SV* браво на теб - си попадала само на "не-муньовци"....

 Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Не се търсим. Ако случайно се видим - как си, що си.
С един си говорим по кю-то, но не сме се виждали близо година, с изключение на една случайна среща.
За повечето ми е все тая.
Има един, който въобще не иска нито да ме вижда, нито да ме чува. Когато скъсахме, каза, че ако се окажем на едно и също място, ще излезе. Година и половина по-късно най-случайно се оказахме в един тролей. Забелязах го, щото по навик оглеждам дългокоси Mr. Green, но щом го познах, се извърнах, за да не ме види. Оказа се обаче, че явно ме е видял, защото, когато отново се обърнах, той беше слязъл от тролея. 10 спирки преди неговата, в дъжда. #Crazy Чак пък толкоз да съм му омразна, ама... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия