За цените за българи и за чужденци

  • 559
  • 3
Знаете ли дали след приемането ни в ЕС разликата в цените за българи и чуденци е законна? Преди малко исках информация за нощувка в един хотел и реших все пак да спомена, че съпруга ми е чужд гражданин. Не можаха веднага да ми кажат каква ще е цената в този случай. Да съм им напишела е-маил и щели да ми отговорят. Не че ми е за накакви допълнителни левчета, които ще трабва да платим, но тази 'дискриминация' (да си го наречем с истинската дума 'оскубване' ) на чужденците винаги ме е дразнела и карала да се срамувам. Какви са вашите наблюдения - продължава ли да има разлика в цените?
Виж целия пост
# 1
не е законна, напротив.Имаше тема в Родители в чужбина, но не можах да я намеря с търсачката. Беше пусната точно като го обявиха.
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря за бързия отговор, maimunkaHug А знаеш ли къде може евентуално да се прочете законовото положение? Абе, защо ли и аз си губя времето с това, като знам, че нищо няма да се промени, даже и закон да има, но пък ми стана любопитно, дали има наистина и какъв точно е той.  Thinking
Виж целия пост
# 3
за съжаление нямам представа, но днес търсех друг закон и попаднах на този линк :http://www.dalsiat.com/sz.php?id=109. Там има доста закони, друг вариант е да попиташ в клуба на юристите в дир-а или направо да смениш хотела  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия