д-р Карагьозов vs. д-р Диков - Токуда

  • 6 346
  • 15
Много Ви моля Praynig, след всички тестове преди забременяването съм в голяма дилема newsm78, между тези двама специалисти. Моля Ви помогнете!
Кажете си мнението за двамата и ми дайте съвет! Болницата със сигурност е Токуда, но много се колебая между двамата. Имах предварителен разговор и с двамата и съм с еднакво добри впечатления.
ПОМОЩ!!!
Благодаря Ви предварително! bowuu
Виж целия пост
# 1
За д-р Карагьозов нямам никаква информация. Аз имам впечатления само от д-р Диков. Той ми проследи бременността, но още докато работеше в МД. Доволна съм, внимателен е, отделя доста време за консултация, дава подробни обяснения. Готин човек  Peace
Виж целия пост
# 2
Първото си дете раждах при д-р Диков, беше секцио. Доволна съм изключително много.

Втората бременност ми я проследи той и отново щях да раждам при него, ако "Токуда" навреме бе сключила договор с външна клиника за съхранение на стволови клетки.

Тъй че - още един глас за д-р Диков.
Виж целия пост
# 3
Д-р Диков. От вътрешен човек знам, че той е най-добрият специалист в момента там. Аз самата, ако река да се откажа от моя доктор, което обаче е малко вероятно, сигурно ще отида да раждам при него.
Виж целия пост
# 4
Д-р Диков!
Раждах секцио при него - страхотен е!
Виж целия пост
# 5
Раждах при д-р Диков секцио в Токуда . Бяха в екип с д-р Димитров.И двамата са страхотни.
Виж целия пост
# 6
Раждах при д-р Диков в Майчин дом. Той проведе раждането перфектно и успях да родя нормално, въпреки че коремът ми беше огромен за височината ми. Много съм доволна. Мисля, че почти всеки друг лекар щеше да ми направи секцио, за по-сигурно.
Виж целия пост
# 7
Здравей,
И двамата са много добри. Аз раждах при Диков през Юли 2006, а Карагьозов е брат на моя приятелка.
За Диков мога да говоря само със суперлативи, наблюдава ме от началото на бременността, прави ми серклаж (на 36 години съм, имам конизацио и една неуспешна бременност - спонтанен аборт в 4 месец заради слабост на шийката),  пращаше ме да ходя в кабинета му в поликлиниката на МД за да не ми взима пари в частния, не ми е поискал и стотинка за раждането. В деня на раждането ме прие в МД в 9.00 сутринта и не се отдели от мен докато не родих в 14.00. Вършеше работата и на акушерка, и на санитар, и на доктор. Раждах нормално, мъника обаче се беше омотал в пъпната връв, така че се наложи да ползва вакуум екстрактор. Бебето изхвръкна за секунди, не беше дори посиняло, 52 см и 4150 г. да ми е живо и здраво, прасенцето на мама. Нито пък имаше белези от вакуума.
Безкрайно съм доволна и от професионализма му, и от отношението му. Всеки ден минаваше да ме види как съм и все повтаряше да му звъня по всяко време ако нещо ме притеснява.
Това което ми изглеждаше странно по време на бременността е, че не се церемони много -  гледал ме е май само един път на ехограф и няколко пъти е чул тоновете накрая. Така или иначе изведе цялата ми доста рискова бременност успешно и нито за миг не съм се чувствала уплашена или несигурна. Предполагам че опита/интуицията си казват думата.
За пари така и никога не стана дума - нито аз попитах (беше ми интересно какво пък ще стане ако не обеля дума за уговорки, плащане и т.н.), нито той намекна по какъвто и да е начин с думи или поведение. След като всичко мина добре му дадох каквото прецених и го направих наистина с кеф!
Успех!
Виж целия пост
# 8
Моят лекар също ми препоръча д-р Диков. Ще раждам, живот и здраве при него.
Виж целия пост
# 9
Определено труден избор newsm78 Аз все пак бих избрала Карагьозов, защото ми е по-симпатичен, а и е по-мил като човек. И, все пак, не Диков, а той е шеф на отделението в ТОКУДА  Wink
Виж целия пост
# 10
Имам прекрасни впечатления от болницата, бях на посещение на "Отворени врати", но много ме затруднява избора на екип. Моят лекар ми препоръча докторите Лазарова или Диков, но чета че всички са добри и все пак кой да избера, моля помагайте със съвети!
Виж целия пост
# 11
И за Диков, и за Лазарова, и за Димитров само хубави думи съм чула. Аз бях решила да е Диков, но следящата ме докторка ми препоръча Лазарова, т.к. тя се занимавала основно с раждания, а Диков и със странични операциии, та по-добре било при нея. Пък и честно казано предпочитам си жена. Е сега съм при нея и ми се струва пекана, но ще видим като дойде момента. Но най-добре първо провери кой кога е в отпуск, ако термина ти е през летните месеци. И пак повтарям за всички има само добри мнения. Peace
Виж целия пост
# 12
Мерси Деска!
Виж целия пост
# 13
и аз раждах при д-р диков и съм много доволна и благодарна. отличен специалист и голям човек! успех
Виж целия пост
# 14
Първо - Д-р Карагьозов е завеждащ на АГ в Токуда .Той обаче претърпя тежка катастрофа и още дълго ще се възстановява.Второ -всички лекари в тази болница са изключително внимателни .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия