mai4ici pomognete na edna tineidjarka

  • 3 353
  • 29
zdraveite ! az sam edva na 16 ii ne sam  mnogo naqsno sas zabremenqvaneto ! mn me e strah ! sas priqtelq mi pravihme sex predi 2 sedmici bqh vav ovulaciq oba4e se skysa prezervativa (sportex) i toi se izhvyrli v men .vednaga pih postinor duo ! iii sled tova prosto revah mn se bqh upla6ila ...............prosto iskah da se samoubiq! ne iskah da kazvam na na6te spodelih samo s edna priqtelka ... i ne znam kam koi da se obyrna prosto tyrsq pomo6t ...i re6ih da se obyrna kam vas za6toto az mislq 4e vie imate dostata4no opit da me savetvate ne6to ili da me ute6ite .....okolo sedmica mi doide (mai za6toto nqkoq priqtelka mi be6e kazala 4e se polu4avalo karvene ot postinora) no ne znam strah me e ! ta doide mi ii sega pi6kam mnogo 4esto ii me bolt gyrdite  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Cry Cry Cry molqvi prosto mi pomognete nqkak si.... Praynig

ii da pitam sa6testvuva li lazeren abort?
Виж целия пост
# 1
Мила,

Мога да те посъветвам да отидеш на генеколог.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
След това сподели с майка си.Знам, че е трудно,но ако има проблем задължително говори с нея.Тя е твой приятел, а не враг.Минала е по този път.
Сексът е хубаво нещо, но не го прави безраборно, защото после може да съжаляваш!

Успех и бъди внимателна!
Виж целия пост
# 2
Постинорът предизвиква хормонален "хаос", ако мога така да се изразя, за да ти обясня по-простичко - след като си го изпила, той предизвиква цикъл - лигавицата на матката се излющва и дори оплодена, яйцеклетката няма къде да се имплантира ( да се "вгнезди"). Така че успокой се мила, шансът да си бременна е минимален. Направи си тест, ако искаш да си по-сигурна. Аз когато бях на твоите години също съм пила Постинор в такива "инфарктни" ситуации, така че напълно те разбирам! Ако все пак се чувстваш притеснена и объркана, върви на гинеколог и говори с майка си, тя със сигурност ще ти помогне. Стискам ти палци всичко да е наред  Hug
Виж целия пост
# 3
blagodarq vi mnogo tuka naistina se namirat hora koito kato gi popita6 ne6to moje da byde6 siguren 4e 6te ti pomognat ! pozdravleniq za hubaviq forum ima mn dobra informaciq vav nego
Виж целия пост
# 4
samo da spodelq 4e go izpih 10 min sled tova.....no se pritesnqvam 4e bqh vav ovulaciq Praynig Cry
Виж целия пост
# 5
не се притеснявай, той е точно zа това, ако има оплодена яйцеклетка да я иzхвърли. Така че в овулация или не няма zначение. За да си сигурна си направи тест като ти свър6и кървенето.
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай чак толкова. Каквото е можело да направиш - направила си. Ако много, ама много искаш да си сигурна, вземи си един тест за бременност и като ти свърши отиди на лекар - тъкмо с него да обсъдиш какви варианти имаш за контрацепция, вместо да мислиш за лазерен аборт.  А презервативите пак си ги ползвай - знаеш защо. Според мен този път ти се е разминало, но не може да знаеш кога твоя младеж пак няма да усети, че презервативът се е скъсал. А с постинора не трябва да се прекалява, защото са хормони в много високи дози. И аз като повечето май, съм пила постинор на твоите години, но ми подейства много зле и няколко дни така ми се виеше свят, че едва можех да се надигна от леглото. Така че това е наистина за КРАЕН случай, а не за редовна употреба.
Дано да съм те успокоила и да съм те посъветвала.
Успех, мила!
Виж целия пост
# 7
Наистина се успокой, болки в гърдите може да има по всяко време без бременност, все пак си пила хормонални таблетки може от това да е. Когато пишкаш имаш ли парене или болка? Ако е така потърси уролог защото е възможно да си получила цистит. Аз също ще те посъветвам да споделиш със майка си.
Виж целия пост
# 8
Не се безпокой вероятността да си забременяла е малка, а и реакцията ти е била навременна. Само искам да ти кажа,ч е гинеколозите съветват постинор да се взима в краен случай и при това най-много два пъти в годината и то през 6 месеца. В организма ти сега е хормонален бум и те съветвам да отидеш на гнеколог, той ще те просвети доста по темите, които те вълнуват!
Пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 9
Смятам че си реагирала бързо и на място! Мисля, че едва ли си забременяла, но все пак не е лошо да направиш един преглед при гинеколог.
Виж целия пост
# 10
Слънчице, отиди на лекар веднага след като ти свърши кървенето. Поискай задължително да те запознае с методите за контрацепция - да ти изпише протичозачатъчни, но да ти направи хормонални изследвания и тогава. Хапчетата вероятно ще започнеш да ги пиеш след като ти се нормализира хормоналния екшън, който се разиграва в организма ти благодарение на постинора.

Спокойно, възможно и следващите един-два месеца да имаш изненади в цикъла си - това се дължи на хормоналния дисбаланс в организма ти.

Но все пак, не забравяй, ние не сме гинеколози и всяка от нас говори от собствения си опит и консултация със специалист. При всички случаи се посъветвай с лекар - той ще ти изясни най-добре какво се случва в теб в момента.

И за в бъдеще, внимателно  Grinning Ако може някой да се владее в такъв момент де  Mr. Green

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 11
Аз забременях на 17 по подобен начин и след като си бях изпила хапчето. Родих си детенцето и изобщо не съжалявам за взетото решение.
Но първото което трябва да направиш според мен е тест. И после при гинеколог. Каквото и да се окаже не прави прибързани действия и обмисли всичко.
Успех
Виж целия пост
# 12
zdraveite mami ... :hug:pak sam az napravih si test otricatelen e ii mnogo se uspokoih Simple Smile blagodarq vi na vsi4ki koito bqhte taka dobri da me uspokoite .......
Наистина се успокой, болки в гърдите може да има по всяко време без бременност, все пак си пила хормонални таблетки може от това да е. Когато пишкаш имаш ли парене или болка? Ако е така потърси уролог защото е възможно да си получила цистит. Аз също ще те посъветвам да споделиш със майка си.
ami zna4i seki den se uveli4ava bolkata i mi pari mnogo prez edin 4as pi6kam i postoqnno imam nujdata da pi6kam ...tova opasno li e ? i kak da se izlekuvam ot tova ooooh! Praynig
Виж целия пост
# 13
ami zna4i seki den se uveli4ava bolkata i mi pari mnogo prez edin 4as pi6kam i postoqnno imam nujdata da pi6kam ...tova opasno li e ? i kak da se izlekuvam ot tova ooooh! Praynig
Това с пишкането вероятно е цистит, лекува се с много вода и лекарства. Говори с личната си лекарка, тъкмо с нея ще обсъдиш и варианта с гинеколог.
Виж целия пост
# 14
Мила, в такъв случай е най-добре да отидеш на доктор и да си направиш изследване на урината. Вероятно става дума за цистит. Това не е страшно, спокойно  Simple Smile Моят съвет е да споделиш с майка си за това често уриниране и парене и да отидеш при личния си лекар. Майка ти знае какво е цистит, много често се получава при  момичетата примерно като им настине кръста. Няма от какво да се притесняваш  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия