По колко плащате на детегледачките си?

  • 2 671
  • 49
Въпроса ми е породен от това,тъй като ми предстой или да се върна на работа и да наема жена,която да гледа малкия или да изляза в неплатено май4инствоnewsm78
Някои ще кажат от вас,прати го на ясла или градина....Ходи,но моята работа е свързана с ходене след 17-18 часа по адреси.И си обикалям до 20-21 часа...Трябва ми жена която евентуално да го прибира от градина и да стой с него докато се прибера.
Та въпроса ми е за тези няколко 4аса на ден,какво заплащане е нормално newsm78


п.п.При нас заплатите не са кой знае какви и искам да си направя сметка,за да знам има ли смисъл да по4вам,за видя колко пари ще ми остават,понеже мисля,4е ако си ходя като малоумна и се тормозя за 100лв/дето примерно ще ми останат/ не си заслужава Peace
Виж целия пост
# 1
Съмнителна таз твойта работа Mr. Green.
Виж целия пост
# 2
Съмнителна таз твойта работа Mr. Green.

Щи кажа аз на теб съмнителна-заси4ам водата Кар4ева ooooh!туй то моята работа Twisted Evil
Виж целия пост
# 3
Като минаваш през нас да засичаш по малко. Joy
Виж целия пост
# 4
Хайде бе мацки,каже те де.....Спешно ми е.....
До два дни трябва да знам и да кажа,какво правя ooooh!
Виж целия пост
# 5
Като минаваш през нас да засичаш по малко. Joy


ей спамърке,не съм във вашия район Mr. Greenа ако минавах у вас,щях да ви надписвам,за да си избивам парите дето все ни ги режат за губене на кубици/това в кръга на майтапа/
Виж целия пост
# 6
Всичко зависи от доворката, но на-малката сума за почасово гледане на деца е 2лв. (поне при агенциите е такава). Плюс това това не е целодневен ангажимент и по-трудно ще си намериш някой да се съгласи на малко пари, освен ако това не му е допълнителен доход (пенсионер или работеща до обяд жена). Проблема с работещите до обяд или на смени, че не можеш да бъдеш сигурна какво ще им "излезе" в работата и дали няма да се наложи да си взимаш сама детето от време на време...
От собствен опит знам, че доброто заплащане мотивира добро изпълнение на задълженията (ако човека е съвестен, разбира се).
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 7
моя позната дава по 80 лева на месец за да й взимат детето в 5 часа и да го гледат до към 7- т. е. към 2 часа
значи в твоя случай може да е двойно, знам ли...каза че трудно се намира човек, но обикновенно се намира някоя пенсионерка, или студентка  Peace
Виж целия пост
# 8
Тук в София тарифата за почасово гледане на дете е около 2 лева на час. Гледам, че си от Видин обаче, не знам там как стоят нещата.
Виж целия пост
# 9
Значи аз ако се върна ще взимам някъде около 290,и ако плащам на някоя жена/ако изобщо намеря/по това което казвате към 150+-,то излиза,4е ще работя за 140

Според вас заслужава ли си?
Имам в предвид,4е ще си мисля детето постоянно,като го знам какъв дивак е....Другото е,4е работата,ми е доста гадна и постоянно се ядосвам с някой....И вероятността да ми спрат за незнам си каква глупост пари от заплатата,за което аз нямам вина е доста голяма....
Заслужава ли си???
Или е най-добре да взема да си потърся работа,която ще мога да съ4етавам и с малкия newsm78
Виж целия пост
# 10
На моята почасово й плащам 3 лв.,но това при теб е друго,нещо като заплата трябва да договорите
Виж целия пост
# 11
Привет градска. Мисля, че по наше село все ще намериш някоя баба да ти върши тази работа и за 100 лв, че и по-малко. Не се сравнявай със софияки. А тази заплата дето споменваш се надявам да става дума за нетна, а не за брутна. Иначе имаш право да се двоумиш дали изобщо да я почваш, защото дори за видинските стандарти са си малко пари  Peace
Виж целия пост
# 12
Привет градска. Мисля, че по наше село все ще намериш някоя баба да ти върши тази работа и за 100 лв, че и по-малко. Не се сравнявай със софияки. А тази заплата дето споменваш се надявам да става дума за нетна, а не за брутна. Иначе имаш право да се двоумиш дали изобщо да я почваш, защото дори за видинските стандарти са си малко пари  Peace

привет Hug
да за нетна ства въпрос,но ми се ще да не е баба,защото баба ще избяга още на втория ден ooooh!
Детето ми никога не се е делило и незнае що е това баба...
Незнам много е смахнато положението....ти поне знаеш тук какво е ooooh!
Виж целия пост
# 13
ами ти както казваш че се прибираш към 9-10 часа, за тази заплата май не си струва
хем няма да си виждаш детето, хем малко парички- нали през деня ти имаш разходи, нещо да хапнеш, кафенце да пийнеш и т. н.
ако можеш излез отпуск и си потъри работа с по-нормално раб. време
за цените- да това е за софия, за по-малък град може да е и по-евтино
Виж целия пост
# 14
то направо не си заслужава ooooh!само да си викам 4е работя и т.н. не върви

изобщо незнам тук как са цените,та затова ви попитах...а другия проблем е дали ще намеря 4овек за това време на мен дето ми трябва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия