Има ли изобщо бебета хранени с Фризолак?

  • 2 689
  • 62
Здравейте мами.Калоян се храни с Фризолак още от раждането си.Когато успея нещо да изцедя му давам и кърма.
Но за Фризолака не чувам добри отзиви,особено за запека,но продължавам да се храниме с него.Наистина не се изхожда всеки ден,но се опитвам да се справя с проблема по други начини.
И вече почвам да си мисля дали само аз го ползвам Thinking.А не ми се ще да сменям млякото защото поне е свикнал с него.
Виж целия пост
# 1
Ани я отгледах с Фризолак по препоръка на педито, един-два пъти имаше запек, но се нормализираха нещата постепенно.
Виж целия пост
# 2
Има бебета, хранени всякак- виж в подфорума за АМ.
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми е на Фризолак от втория месец. Всъщност тогава педиатърката ме подведе и ми каза да я дохранвам, защото била наддала малко. По този повод имаше запек и от следващия месец спрях да я дохранвам. След като ми спря кърмата (на 4,5 месеца) започнах пак да я храня с Фризолак и така продължава досега (на 11 месеца и половина е). В по-късните месеци вече няма никакъв проблем с изхождането.
Виж целия пост
# 4
При мен има поне две. Да, има наистина проблем с изхождането, но в ранните месеци ние го решихме с вода от овесени ядки /питай педиатъра задължително преди да му дадеш/ и от време на време им правех Фризовом. А след захранването, проблемът се реши с даването предимно на пюрета с разхлабващи свойства - от круши, сини сливи, череши, тиква, и донякъде праскови. Не сме стигали до клизми, пъхане на термометър в дупето и прочие процедури - аз и без друго си бях против тях.
Виж целия пост
# 5
И моите са били на Фризо, просто представителите не стимулират допълнително педиатрите и те не го препоръчват масова както някои други марки.
Виж целия пост
# 6
Аз също хранех с Фризолак,сега храня с Фризо.За моето бебе това е  най-хубавото мляко.Не имал запек от него.
Виж целия пост
# 7
Хранех дъщеря си с Фризолак и в началото наистина имаше проблеми с изхождането. Всъщност не знам, дали бяха точно проблеми, но се изхождаше само един път на ден и понякога й купувах Фризовом. Нейната педиатърка казваше, че при някои бебета е така.
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми беше на Фризолак от втория месец. Сега вече е на Фризо 3. Проблеми от него не сме имали никакви. Но Нан-а например го повръщаше, пробвахме едно Хип - от него се запичаше.
Виж целия пост
# 9
Фризолак  му дадох през 2 месец - от тогава го дохранвам . Дадох му го само 2 дена и после така се запече, че 4 дена се побърка детето да се напъва да се изходи , а се беше запекло!  smile3518 После педито каза, че той запичал! От тогава е на Нутрилон и няма проблеми!  smile3521 Направо намразих този Фризолак, защото ми изтормози детенцето  smile3512
Виж целия пост
# 10
От раждането, детенцето ми е на Фризолак-проблеми с изхождането не е имал-доволна съм Hug
Виж целия пост
# 11
И ние сме на Фризолак,нямаме проблеми с акането а и добре наддава newsm10
Виж целия пост
# 12
И ние бяхме на Фризолак ,а сега сме на Фризо 2. Много съм доволна .Не сме имали проблем с акането . Това за мен е най- доброто .Всички мой познати мами го ползват и никоя няма проблем с акането и са доволни
Виж целия пост
# 13
има Grinning
Виж целия пост
# 14
И ние сме на Фризолак и нямаме проблеми
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия