oтново за избора на болница

  • 428
  • 3
Здравейте, момичета. Предстои ми след два месеца(живот и здраве) първо раждане.Имам въпрос относно избора на болница. След много чудене се спрях  на две болници .Св.София-държавната и Св.София- частната (на док.Мазнейкова). Знам ,че парите във втория случай не са малко,но не знам как да постъпя след като никога не ми е “било на главата”.Дайте някакъв съвет…от личен опит.Най-вероятно ще съм без предварителен избор на екип.Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Да ти дам съвет от личен опит ли  newsm78
Само да кажа че родих без  избор на екип , без лична уговорка .... раждането ми беше доста продължително , но не са виновни докторите за това. ooooh!
Не мога да давам съвети.Всичко си зависи от твоята нагласа , от това как ще раждаш.... не знам. Само ти пожелавам леко раждане. Peace
Виж целия пост
# 2
Аз родих в Св.София на Мазнейкова,защото моят доктор работи там.Много съм доволна.Ако не са ти проблем парите давай там. Peace
Виж целия пост
# 3
Ако си преглеждала темите във форума, си забелязала че рядко се срещат две еднакви мнения (особено за болниците). И това не е чудно!Всяко раждане е различно, всяка майка е разична и по раличен начин пречупва случилото се.
Така че, моят съвет е да се довериш на инстинкта си! Раждай там, където се чувстваш по-сигурна и спокойна!
Успех и здраво бебче!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия