Бебето ми издава странни звуци

  • 3 254
  • 17
Бебето ми е на 4 месеца и от 2 или три седмици забелязвам че като се опитва да издава звуци ги издава като поема въздуха навътре и се получава звук като свирене на спирачки а преди не правеше така гугаше си нормално. Какво става трябва ли да ме притеснява това
Виж целия пост
# 1
Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.
Виж целия пост
# 2
Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.

 Peace
Виж целия пост
# 3
Фукла е права.
Калоян също в началото гукаше, после започна да издава лек писък, сега пищи с пълно гърло. Отскоро започна да издава едни звуци и гледа някого, сякаш прави изречения и казва нещо на неговия си език. много е сладък.
Виж целия пост
# 4
Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.
Точно.
Виж целия пост
# 5
 Laughing Аз бих се радвала!
Ако знаеш само какви звуци излизат от моята малка кукла!...И татето не ги може!  Wink На моменти се стряскам, но много се забявлявам! Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.

 Hug
Виж целия пост
# 7
Мамино сладко Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.

 Hug
и аз мисля така Peace
Виж целия пост
# 9
О, няма за какво да се притесняваш!както са ти казали просто открива нови звуци,скоро ще започне и да пищи !А за теб остава само да се забавляваш!
Виж целия пост
# 10
О, няма за какво да се притесняваш!както са ти казали просто открива нови звуци,скоро ще започне и да пищи !А за теб остава само да се забавляваш!
така е.  Peace
Виж целия пост
# 11
Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.

Абсолютно!  Peace
Занапред ще открива все нови и нови неща и всичко ще му е интересно. Ще видиш какъв купон ще настане, когато започне да обича да слуша собствените си писъци!  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
експериментира Peace
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай това е нормално. Всички деца минават този период .  Peace
Виж целия пост
# 14
Бебето ти експериментира с гласа си, открива нови звуци, нови възможности, нови умения. Радвай му се.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия