" Течна пудра " ?!

  • 2 904
  • 17
Наскоро четох за начина на гримиране на Кайли Миноуг, та тя слагала след фдт-на... течна пудра. Извинете ме за невежеството , но за пръв път чувам за " течна пудра".
Моля ви, кажете ми има ли такова чудо ?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Течна пудра ли?...странно...и аз съм невежа значи Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Радвам се, че не съм сама Praynig
Виж целия пост
# 3
Човек се учи докато е жив:
http://www.zagzodiak.com/?page=cosmetics&lang=1&id=14
Виж целия пост
# 4
И аз за първи път чувам за такова нещо. Flutter
Не виждам особен смисъл при наличието на фон дьо тен.
Виж целия пост
# 5
Аз съм ползвала на Ейвън,но не съм доволна.Въпреки,че и пудра не ползвам,но като си сложех от течната пудра,слоя е доста дебел и стои като маска.За вечер става,но за през деня не ми харесваше.Може да пробваш,на някоя друга марка.
Май не успях много да помогна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Да, и аз не виждам смисъл от тази  течна пудра , при условие, че си използва фдт и основа преди това newsm78
Виж целия пост
# 7
И аз не чувала за такава пудра,но ми стана интересно.

Аз съм ползвала на Ейвън,но не съм доволна.
На кой продукт от Ейвън му се вика течна пудра?!
Виж целия пост
# 8
И аз не съм виждала в каталозите на Ейвън такова определение - " течна пудра "
Виж целия пост
# 9
И аз влизам в клуба на невежите!  Laughing За сефте прочетох, че има течна пудра. Ама, чак такива сериозни дефекти нямам по лицето си. Ще си ползвам компактната.  Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Аз съм ползвала, само тази "течна пудра"
Преди години много ми допадаше, слагах няколко капки в крема си за лице и резултата много ми допадаше  Wink стои естествено и не лъщи!
Виж целия пост
# 11
И аз не чувала за такава пудра,но ми стана интересно.

Аз съм ползвала на Ейвън,но не съм доволна.
На кой продукт от Ейвън му се вика течна пудра?!
Не помня,това беше преди три или повече години.Кутийката беше черна,като пудра с огледало,но се нанасяше като крем.
Виж целия пост
# 12
Аз също не бях чувала за течна пудра  Blush В крайна сметка има ли някаква разлика с фон дъо тена или не?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Аз също не бях чувала за течна пудра  Blush В крайна сметка има ли някаква разлика с фон дъо тена или не?  newsm78

Съвсем течно е, трябва да се разбие хубаво преди употреба... иначе като ефект е подобно  Wink
Виж целия пост
# 14
Аз също не бях чувала за течна пудра  Blush В крайна сметка има ли някаква разлика с фон дъо тена или не?  newsm78

Съвсем течно е, трябва да се разбие хубаво преди употреба... иначе като ефект е подобно  Wink

Мерси за разяснението... Аз си ползвам фон дъо тен и то рядко..., но да знам в случай че реша да опитам  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия