Отказа ми, ей така от раз!

  • 557
  • 5
Вчера моят малък син взе първото си самостоятелно решение в живота  - отказа се от кърменето!
От известно време си мислех, как ще го отбивам някой ден, защото е пристрастен - нощем суче по 7-8 пъти, приспива се само на гърда и през деня когато си поиска, а вчера ме изненада с отказа си! Никога не е отказвал дори и току що да е ял си цокваше по малко.
Вчера ми показва "ам"и сочи, като му дам само отваря устата и пуска и рев, с другата също.Мислех си,че е нещо моментно, но не вечерта заспа гушнат в мен без да цока, през ноща се будеше ,предлагам му да суче, нали е сънен, но пак не...и само вода пи. Днес също нито един път не пожела да си "ам"-не.
Явно му е дошло времето за отбиване - радвам се, че стана толкова лесно за него без да се разстройва, надявам се да съм му дала максимално от тази безценна течност! Ще ми липсва определено!
Сега гърдите ми постоянно се пълнят и стават бучки.
Какво да взимам - Лецитин и Lac Caninum едновременно може ли да пия и нужно ли е? За сега само цедя по мъничко до омекване.
Ще си купя и Салвия и зеле ще слагам, ако трябва, но да не стане много неща наведнъж?

Искам да благодаря на всички, които пишат в този форум, защото без ВАС нямаше да кърмя 1 година и 8  месеца!
На "начинаещите" много щастливи мигове с цокащи дечица!

Благодаря, прекрасни сте!
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Поздравления Simple Smile
Но отчети, че някой път нашите големи малки деца взимат само привидно такива решения - да не те изненада утре с интензивно желание да суче пак Laughing
Виж целия пост
# 2
Ако искаш да не кърмиш иди но лекар да не стане нещо сериозно. Но както казва Мис Бу да не те изненада и ти да не знаеш какво да правиш.
Виж целия пост
# 3
Поздравления за самостоятелното решение на човечето!

И аз да кажа - възможно е решението да е временно и да си потърси пак да суче, не го приемай като окончателно (освен ако нямаш желание да прекратите кърменето).

Да, лецитин може да си вземеш (по 1 капсула от 1200 мг дневно), ако усещаш гърдите си напрегнати. За зелето и салвията знаеш.

Lac Caninum или каквото и да било друго хомеопатично лекарство сакън недей! Naughty Сериозно - ако предприемаш лечение с хомеопатия, то трябва да ти е назначено от хомеопат с оглед цялостната ти конституция. Не поемай риска да си самопредписваш хомеопатични лекарства!
Виж целия пост
# 4
Ок за сега пия Лецитин и градински чай.
Категоричен е в решението си, нито ме дърпа да цока, заспива без гърда въобще...няма връщане, за това искам да спра лактацията.
Момичета   bouquet
Виж целия пост
# 5
1 година и 8 месеца ли? Въх..  #Crazy Rolling Eyes това явно е за радост, вие си знаете, аз не мога да не хлъцна, ма кво ли разбират мъжете от цоцане Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия