Разочарована от мебелна къща Deco Sisteme

  • 1 299
  • 2
Ей хора писна ми вече от некоректни хора,кога и ние българите ще се научим да сме търговци.Да разкажа....Предстои ни нанасяне в ново жилище,обикаляхме за кухня,за нашия размер около3000лв.Добре решихме да изчакаме стройко за да ползваме намаление и така се озовахме в лапите на въпросната фирма.Сметна девойката цена,казах и че горните шкафове ги искам до горе,оскъпи се с 20% само за горните шкафове.С отстъпката я изкара 2300.Направо ми поникнаха крила зарадвах се ,че намерихме добра цена,но не би....Ходи веднъж мъжо,вчера аз.Днес вече отиваме да уточним и да подписваме договор,стояхме три часа всичко уточнихме барабар с цвета,като нищо не съм променяла.Остана момичето да изчисли точно колко ,а аз отидох до банката.Връщам се доволна викам си край отпадна проблема с кухнята ,ама не.Гледам на листа 3355лви с отстъпката около3034,направо Shockedи така #CrazyБоже казвам нещо май имате грешка ,говорихме за 2300,а откъде е тази почти хилядарка от горе.Ами нещо сте променили,казвам не, дайте първия чертеж-забравила го в другия магазин.Глупости,вчера беше в магазина.Ох, много съм разочарована.Казах,че това е супер не коректно и съжалявам,че взаимно сме си изгубили времето.Момичето взе да намаля ,та стигна до 2550.Вратичките само ни бяха двеста и няколко лева.Вече не ме интересуваше крайния резултат,защото бях супер огорчена,излъгана,ядосана...Оказа се ,че стройко е голяма зарибявка-кълвеш и после ти режат главата.Излях си мъката Sad
Виж целия пост
# 1
Ами то обикновено така се случва на големите намаления търговците най-много лъжат. Съжалявам за това, което ви се е случило. Не разбрах обаче в крайна сметка ще вземете ли кухнята от тях?
Виж целия пост
# 2
Не, не е така на Стройко Rolling Eyes Просто си улучила некоректна фирма, това не прави и всички останали некоректни Wink Аз пък съм много доволна от изложението Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия