Да обсъдим и походката

  • 2 606
  • 36
Та... това е темата. Грацилни ли сте, стремите ли се към това или крачите с "бодра стъпка"? Кривите ли на високите токове?
Виж целия пост
# 1
На тема походка,когато бях в една агенция преди няколко месеца по пътя за WC хореографката попитала майка ми  : "Тя на какви курсове е ходила и къде,виждам че са я научили да върви?".... а мамчето отговорила " Тя така си ходи  Sunglasses "
 Laughing
Виж целия пост
# 2
Оказа се че не съм зле  Whistling Но го разбрах чак като се видях заснета в гръб с камера.  Blush И с токчетата колко съм добра   пу,пу...
Виж целия пост
# 3
Ей, това е хубавото, да се виждат издържани мадами, не бучещи коне, щото аз всеки ден засичам изтормозени от високия ток и въпреки всичко насилващи се мадами, за кривоходещи няма да споменавам.
Виж целия пост
# 4
Ами аз лично не съм от най-грациозните, но определено се стремя да вървя с изправен гръб и крак пред крак. Но забелязах, че това ми се случва когато ходя спортно облечена или с ниски обувки. А се обличам така от както съм родила и преди години в часовете по физкултура. По принцип не обичам много спортното, но пък ми е по-удобно. Но когато съм на токове мога да кажа, че съм добре, поне според себе си де. Ама и да се похваля, че като малка ходех на курсове за манекени и имам някакви знания и умения от там
Виж целия пост
# 5
Трудно ходя на висок ток - да не кажа че не мога.
Струват ми се превзети дамските походки, когато са продиктувани от носене на висока обувка.
Ама мъжете това харесват - врът, врът - нали има поклащане, за да има баланс и да не стои смешно (в някоя тема преди време Карен много добре го беше обяснила това поклащане в кръста и дупето).

Нося си ниски спортни обувки - по-лесно ми е.
Виж, изправения гръб ми е проблем - с тоя компютър се повредих цялата ooooh!
Виж целия пост
# 6
Една жена може да изглежда добре ходейки и в маратонки. Сексапила не е от чипиците, според мен.
Виж целия пост
# 7
Разбира се Grinning
Аз имах предвид жените, които се "назорват" да носят висок ток само за спорта Crazy
Виж целия пост
# 8
Няма по-смешна гледка от мацка на високи токове, която преплита крака  и аха аха да се сгромоли с трясък. Laughing

Като обуя висок ток съм подобно зрелище. Mr. Green Ходих като по-малка на манекенски курсове там глупости, ама явно ептен нищо не съм научила. Grinning
На някои хора отвътре им идва просто. Crazy Аз съм си тромавичка. Blush

Не бъдете толкова критични с неможещите да ходят на висок ток, все пак и на нас, които целогодишно си носим кецовете и пантофките, ни се иска веднъж да се покачим на чифт красиви кокили. Crazy
Виж целия пост
# 9
Не ходя на високи токове.
Крача с бодра стъпка Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ей, това е хубавото, да се виждат издържани мадами, не бучещи коне, щото аз всеки ден засичам изтормозени от високия ток и въпреки всичко насилващи се мадами, за кривоходещи няма да споменавам.
Зависи от времето, прекарано на висок ток - ако е обут сутринта в 7, изминати са 3 км пеша до работата, в самата работа не е имало много почивка на краката - тогава в 18ч вечерта картинката е ужасна....
При обувки с ниска подметка ефекта на патешкото ходене е по-малко забележим.
Виж целия пост
# 11
Няма да забравя изречението на една моя учителка в гимназията:
- Абе момичета, защо ходите като патки, къде ви е грацията.
Ами, в интерес на истината, точно тогава бяха на мода тънките подметки с тънки токчета, то си е цяло изкуство да вървиш грациозно с тях, виж с платформите е друго.
Обичам високия ток, чувствам се по-висока и по-секси с такива обувки, позволявам си ги когато нося пола или рокля, с панталон предпочитам да са обувки до 5 см ток или от тези с холандската подметка, просто е по-удобно.
Виж целия пост
# 12
Преди години, когато манекенствах, ни караха да тренираме вървене с книги на главата. Умирахме от смях, но истината е, че така се научаваш да балансираш правилно походката и главното да НЕ подскачаш Whistling
Виж целия пост
# 13
Ходя си много добре  Grinning Grinning ... нямам проблеми с високия ток, макар че рядко ходя на високи обувки понеже смятам, че съм достатъчно висока (168 см)...ходя с изправен гръб и не подскачам...бе като цяло ходя грациозно Grinning Grinning  Peace
...някъде бях чула/чела, че е много важно за една жена като ходи леко и сексапилно да си поклаща ханша...привличало погледа на мъжа върху задните части  Grinning ... не съм го пробвала...  Peace
Виж целия пост
# 14
Дам  Mr. Green
И мен са ме учили на манекенска походка.
Справям се много добре с високите токове и много рядко ходя спортно.
Грацилна съм си  Whistling  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия