Vital Center рецепти?

  • 2 302
  • 4
Купихме си Витал център и сега се чудя за какво най-рационално да го използвам?

Сокоизтисквачката е ясно, но другите джаджи?

Споделете опит!
Виж целия пост
# 1
Значи аз си правя най-различни работки в каната. Ето любимата ми измишльотина:
 
1-2 банана (в зависимост от р-ра им)
1 кофичка кис. мляко
1-2 суп. л. захар (или мед, кой както обича)
5-6 капки лимонена есенция на Д-р Йоткер (малко трудно се намира в обикн. магазин, но в големите вериги като Била и Рамстор обикновено има, а не си заслужава да пропускаш точно тази съставка)

А майка ми редовно си кълца лука с приставката за мелене!
Виж целия пост
# 2
Моето зайче обожава пюре от банан с пресен ябълков сок. Прави се в каната.
Виж целия пост
# 3
SZA

Колкото пъти мярна рекламата по тв-то, все си мисля, че е много фалшименто тоз Витал Център. На теб какви са ти впечатленията за сока?!
Една приятлка го има и казва, че от ябълката почти всичко отивало за боклука....сок успявала да направи от зеле Shocked !

Нямам идея да си купувам такова нещо, но ми е интерсено работи ли така в действителност, както показват?!
Виж целия пост
# 4
Taneto трябва да ти кажа, че и аз като теб много скептично го гледах. Но нали имаше промоция 2 на цената на 1 Simple Smile и аз реших, че за 60 лв дори пасатор не мога да си купя, камо ли робот.

Ами засега съм ползвала сокоизтисквачката за сокове от портокал, лимон, грейпфрут и ябълка, нямам оплаквания, цитрусите дори са като сок с парченца Simple Smile. Също ползвах мелачката, с която правих пюре на Гого, става много добре. Другите джаджи още не съм ползвала, по простата причина, че нямам много време за разучаване и още не ми се е наложило (пък и нямам идеи в каква употреба да ги вкарам в момента).

Като цяло съм доволна. Аз очаквах нещо по-"пластмасово", но изглежда доста стабилна машинка. И лесно се мие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия