Компютърните спецове

  • 540
  • 4
На компютъра ми тръгват само DVD-та. Никакво CD не тръгва - нито оригинални игри, нито ментаци. Излизат само някакви много мъчителни звуци от него, аха да тръгне, ама НЕ. Става въпрос за лаптоп, ако има някакво значение  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Странно...и аз съм с лаптоп, но пък на мен ми тръгват само оригинални CD/DVD-та. Tired
При теб сигурно е нещо от кодеците. newsm78
Винаги ли е било така? Аз в началото си гледах ментета и изведнъж тц. Confused
Виж целия пост
# 2
Кодеците нямат никаква връзка с игрите. На колко време ти е лаптопа и каква марка е? Най-вероятно е дефектирало самото оптично устойство (не си написала комбо ли е или записвачка).Случва се. Занеси го в най-близката компютърна фирма да погледнат за какво става дума, а ако е в гаранция-ползвай си я. Ако не се оправиш-пиши ми на ЛС Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Лаптопът е на четири месеца - Fujitsu Siemens. Досега не бях пробвала с неоригинални игри, програми и музика. В началото ставаше с оригинални, но вече не. Става само с DVD.
Виж целия пост
# 4
Лаптопът е на четири месеца - Fujitsu Siemens. Досега не бях пробвала с неоригинални игри, програми и музика. В началото ставаше с оригинални, но вече не. Става само с DVD.

Ползвай си гаранцията и го занеси в оторизиран сервиз. Късмет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия