Кое от многото модни списания на пазара предпочитате?

  • 8 777
  • 152
Аз упорито от година си купувам всеки месец EVA, но някак напоследък все повече имам усещането, че има много за разглеждане, но не и за четене  Sad
Вие какво мислите по въпроса? И кои от списанията вие намирате за интересни?
Виж целия пост
# 1
аз също харесвам ЕVA  Peaceнаистина преди като че ли имаше по интересни статии,но в сравнение с останалите списания-за мен си остава най-добре!!!

някой път купувам и Космополитън,но не е кой знае какво...не е мой тип списание!
Грация,Анна,Жената днес също не ми допадат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Joy !!!  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
        Аз редовно си купувам EVA, а съпругата на един мой колега си купува ELLE. Когато ги прочетем си ги разменяме. Ако между другото си взема някое друго или тя действаме на същия принцип. Излизи по-тънкажно. То не че много се отличават четивата в различините списания ама пусти корици като те подмамят . . .
Виж целия пост
# 4
Купувам вече само Ева, но все повече се разочаровам, защото с всеки брой статиите ставам по- малко, а рекламите повече.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
ЕВА
Виж целия пост
# 6
Заради оромното количество реклами в женските списания спрях да си купувам изобщо.
Виж целия пост
# 7
А някой купувал ли е MODA или MAX? Какво мислите за тях?
Виж целия пост
# 8
Купувам вече само Ева, но все повече се разочаровам, защото с всеки брой статиите ставам по- малко, а рекламите повече.  Crossing Arms
И аз съм на това мнение, Напоследъм статиите намаляха доста Sad
Виж целия пост
# 9
Купувам вече само Ева, но все повече се разочаровам, защото с всеки брой статиите ставам по- малко, а рекламите повече.  Crossing Arms
Точно. Преди време бях очарована колко много може да се чете, та даже и мъжът ми се зачиташе. Сега я купувам по навик вече...
Виж целия пост
# 10
рядко си купувам списание, най-често е "жената днес", защото това беше 1вото списание, което си купих в 10ти клас Grinning най-вече чета статиите, в които се представят различни продукти с цените им (това важи за всички списания, които си купя).
космополитън ми се струва прекалено тийн вече за мен Simple Smile скоро си купих макс - прочетох 1-2 статии и реших, че не е моето списание. мисля скоро да пробвам максим  Mr. Green
а ако някой намери списанийце, в което има много за четене да сподели ! Simple Smile че вече всичко е реклама наистина..
Виж целия пост
# 11
Аз харесвам "АННА" и "МАКСИМУМ"
Виж целия пост
# 12
Купувам най-често "Коса"
Виж целия пост
# 13
Купувам най-често "Коса"
и списание "За жената"
Виж целия пост
# 14
ЕВА отдавна не си го купувам- прекалено комерсиално ми стана, препълнено е с реклами и съответно ми затъпя.  Peace

Но си останах верен фен на " Коса и стил".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия