Връщам се на работа

  • 396
  • 2
Мили мами,реших да се върна на работа 3 месеца преди да ми е свършило майчинството Rolling EyesВъпроса ми е:ще ми изплащат ли освен заплатата и 50% от майчинството newsm78 И какви документи трябва да приготвя,въобще как става процедурата Thinking Ще ви бъда безкрайно благодарна,на тези които ме насочат правилно  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Имаш право на половината майчинство докато детето не навърши 2 г. и ти си на работа.  Доколкото знам за 50% се подава молба свободен текст до работодателя с приложено копие от акта за раждане. Ако остават само 3 месеца до края на платения отпуск, вероятно си излязла по майчинство преди 01.01.2007 г - в този случай обезщетението ти се изплаща чрез работодателя. Така че най-добре питай в счетоводството или човешки ресурси. Плащането става заедно с изплащането на заплатите за съответния месец.
Виж целия пост
# 2
Имаш право на половината майчинство докато детето не навърши 2 г. и ти си на работа.  Доколкото знам за 50% се подава молба свободен текст до работодателя с приложено копие от акта за раждане. Ако остават само 3 месеца до края на платения отпуск, вероятно си излязла по майчинство преди 01.01.2007 г - в този случай обезщетението ти се изплаща чрез работодателя. Така че най-добре питай в счетоводството или човешки ресурси. Плащането става заедно с изплащането на заплатите за съответния месец.
Toчно така е.
Аз съм в същото положение сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия