Как се сменя гумичка. Практически съвети

  • 3 699
  • 57
 Повечето сте шофьорки,изчетох ви във фукнярската тема за колите Laughing
Въпросът ми е, ако спукате гума на някой извънградски път и нямате мобилка как ще се справите със ситуацита?Имате ли си идея къде се намира резервната гума, как се повдига колата с крик ( без да се осакатите ) , как се сваля старата и се поставя новата гума Thinking
 Ще се подупите ли в стремежа да се справите сама или ще махате жално на колите по пътя?
Виж целия пост
# 1
Идея си нямам как се сменя гума. Но и нямам намерение да пътувам извън града сама, така че едва ли ще имам проблем. А ако все пак се случи ще гледам да се образовам предварително.
Иначе като видях темата в началото си помислих, че става въпрос за гума за триене и ми беше много странно, какво има да им се сменя на тях. След това се сетих, че може да става въпрос за презервативи Crazy
Виж целия пост
# 2
Кас, аз като се подупя и колите сами спират да оказват помощ, без да им махам жално  Wink
Виж целия пост
# 3
Мога да сменя гума, без да се осакатя или да правя тъпотии, правила съм го.
Но не виждам смисъл. Много по-добре е просто да спра първия мъж (кола, ако съм извън града) и лИбезно да се усмихвам, докато той ми я смени.
Виж целия пост
# 4
Аз пуках гума скоро. Ама се изхитрих да я пукна пред майстор. Смени я момчето, нищо работа беше. И му платих, и му благодарих подобаващо Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Имам идея как става. Гледала съм. И бих си се надупила без проблем Laughing Въпросът е,че каквато съм слабосилна - съмнявам се да успея ....
Виж целия пост
# 6
 Имам бегла идея, но  и да знаех, пак нямаше да се завра да си сменям гумите сама. Вероятно ще звънна на мъжа ми, ако може да съдейства - ок, ако не - пътна помощ.
Виж целия пост
# 7
Ама ти нямаш тел Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 8

Ааа...не чета внимателно...
Шансът да тръгна на път сама без зареден мобилен е нищожен, но все пак - ще махам, белким се смили някой.Все ще се намерят доброволци Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Мога да си сменя гумата и сама. Последния път извадих късмет, но следващия може и да не е така. Имам си и крик, и резервна гума, и болтове за нея, защото не е с лята джанта. И триъгълник имам, с който да спра движението Mr. Green
Виж целия пост
# 10
На теория съм много добра, знам всичко къде е и какво трябва да направя, но не ми се е налагало.
Виж целия пост
# 11
Това звучи антиженско Mr. Green
Извън кръга на шегата и аз мога. За моя голяма изненада, крика не се върти толкова трудно колокото си мислех.
Виж целия пост
# 12
Их, чак пък антиженско. Мога да си проверявам и маслото. И го правя. Сама си карам колата на ГТП, сама си я вкарвам на канал. Хайде да не се пристискваме чак толкова.
Виж целия пост
# 13
Днес не ти е до шеги, ясно Simple Smile
Личното ми мнение е, че след като си имам кола трябва да мога и да си се справям с нея.
Виж целия пост
# 14
Мога да си сменя гумата и сама. Последния път извадих късмет, но следващия може и да не е така. Имам си и крик, и резервна гума, и болтове за нея, защото не е с лята джанта. И триъгълник имам, с който да спра движението Mr. Green
Ооо, кефите ме. И движението спираме за една спукана гума. Няма нужда от триъгълник, като се одупите, то само ще спре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия