Докога се ползва детския стол за хранене?

  • 879
  • 9
Ами просто се чудех...
Дали да взема по-скъп или по-евтин? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Функционален вземи, пък дали е скъп или евтин - едно и също е предназначението му.
Скъпите са по-хубав дизайн.
До 5 годинки със сигурност.
Виж целия пост
# 2
Най-важното ми се струва,че е да е достатйчно стабилен...
Виж целия пост
# 3
Разрови темите от миналата седмица, малина-м беше пускала такава тема.
Аз съм за Чиполино Гранд Комфорт (120-130 лв), здрав, стабилен, мултифункционален и държелив.
Виж целия пост
# 4
Нашият беше до 2 години, със степени на облегалката и на височина, пластмасов. Почнахме да го ползваме още на 4 мес. Дървените без степени на облегалката стават до по-дълго и са по-евтини, но не стават за малко бебе.
Виж целия пост
# 5
Aми zависи от модела, някои могат да се иzполzват до ученическа въzраст и по късно. НаШето е такова и "расте" zаедно с детето. Важното е да е стабилно и качествено, За да можеШ спокойно да сложиШ детето в него да седи, беz да се притесняваШ, че като се раzбеснее Ше стане неЩо, така че не се води само по цената...
Виж целия пост
# 6
Според мен не е важно дали е скъп или евтин, а дали е стабилен.Аз го ползвах с дъщеря ми до 2,5 години.А може и до по -късно да се ползва.Тогава, когато го купувах бяха напускали едни за 50лв, еми те така се мандахерцаха, че където има една дума детето само да кихнеше и вече е на земята.
Виж целия пост
# 7
Вземи този, който ти се струва най-стабилен. Столчето за хранене се използва дълго и е важно детето да се чувства удобно на него.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: boo
Разрови темите от миналата седмица, малина-м беше пускала такава тема.
Аз съм за Чиполино Гранд Комфорт (120-130 лв), здрав, стабилен, мултифункционален и държелив.
Ние наскоро купихме Чиполино само че люлката.Супер е ,струва около 140 лв и си заслужава парите.Засега го използваме само като люлка,но ще му дойде времето и в стол да се превърне Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ето темата, която е скорошна.
Още една...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия