Има ли врачка във форума...?

  • 7 944
  • 202
Работата е много сериозна! Вчера си загубих брачната халка  без никаква идея как е станало Rolling Eyes . Нямам спомен да съм я сваляла, а и по принцип не я свалям и не си играя с нея така, че ако съм я свалила щях да запомня. Нито пък ми е падала някога - не ми е широка на пръста. Не мога да проумея как не ми е на пръста, чак имам чувството, че сънувам... Много ми е криво. Мъжът ми ме бъзика, че сега вече спокойно можел и той да си махне неговата... Знам, че мога да си поръчам нова същата, ама си я искам мойта си.

Някой да помогне?! "Виждате" ли къде би могла да е?

...Тая тема май трябваше да я озаглавя "Най-срамната тема..."   Blush
Виж целия пост
# 1
 Laughing
Виж целия пост
# 2

К`во  Laughing?
Виж целия пост
# 3

Е, как к`во?! Записвам се  Embarassed Mr. Green
Виж целия пост
# 4
 Има, Буболина всъщност е известната Светлина, питай нея.
Виж целия пост
# 5
 Запис  Mr. Green

Виж целия пост
# 6
Как да няма врачка тука? Миленкеейй, не са спотайвай, какоооууу!!!
Виж целия пост
# 7
А Biby е врачката Тъмнина, но има данни, че е шарлатанка. Поемаш риск с нея  Peace
Виж целия пост
# 8
А Biby е врачката Тъмнина, но има данни, че е шарлатанка. Поемаш риск с нея  Peace

Така е  Whistling Whistling

Как да няма врачка тука? Миленкеейй, не са спотайвай, какоооууу!!!

Ся идем, само чекай си издирам кристалното кълбо  Crazy
Виж целия пост
# 9
Тук съм Wink, обърни цялото легло, ама цялото, матраци, възглавници, одеала....
Ако я няма там погледни в банята, във ваната, под мивката и пиши. Peace
Виж целия пост
# 10
Знам ,че златото се "крие".Връзва се червен конец за крак на стол и нещо се изричаше, но какво беше? Случвало ми се е преди много години  и не си спомням. Просто го пиша като подсказка, дано някой се сети. newsm78
Виж целия пост
# 11
Знам ,че златото се "крие".Връзва се червен конец за крак на стол и нещо се изричаше, но какво беше? Случвало ми се е преди много години  и не си спомням. Просто го пиша като подсказка, дано някой се сети. newsm78
Казва се "Поиграй си, дяволе, и го/я върни"!
Дано помогне.
Виж целия пост
# 12
Да не се е измъкнала с някоя блуза и да е в прането ..... виж под дюшека, ако обичаш да си пъхаш ръката там , аз много обичам ....
Виж целия пост
# 13
Знам ,че златото се "крие".Връзва се червен конец за крак на стол и нещо се изричаше, но какво беше? Случвало ми се е преди много години  и не си спомням. Просто го пиша като подсказка, дано някой се сети. newsm78
Казва се "Поиграй си, дяволе, и го/я върни"!
Дано помогне.
Ади мааа, Миленоооу, виж колко подсказки имаш вечиии. Ти едно кълбо не мож намери, ади поне  пръстенут на женицата намери мааа!!!
Виж целия пост
# 14
 ooooh! Ооххх, дека съм го потиряла т`ва пусто кълбо  ooooh!

Тук съм Wink, обърни цялото легло, ама цялото, матраци, възглавници, одеала....
Ако я няма там погледни в банята, във ваната, под мивката и пиши. Peace

Не й вярвай, тя работи само с боб на клиента, а ти нямаш, нали  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия