Вдовицата в бяло

  • 7 786
  • 48
Някой знаели от каде мога да си изтегля всичките серий ? newsm78
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти помогна, ама новата му версия съкс.
Виж целия пост
# 2
Не мога да ти помогна, ама новата му версия съкс.


Ааааааааааа, това нова версия ли е? Знаех си! Като малка си спомням, че го гледах. Сега отвреме на време го хващам, като не съм на даскало. Та си спомням, че със сигурност децата не са били тези.
Виж целия пост
# 3
Нова е, да. Старата съм я гледала три пъти, това ми беше любимия сериал, ама тая новатааа... Гадни актьори които изобщо не ми се връзват с цялата работа (естествено, нали съм гледала оригинала) и всичко е по гадно. Много е тъпо да правят римейк на сериал.
Виж целия пост
# 4
Нямам време за отговор,
тичам към бисирити.
Виж целия пост
# 5
Нова е, да. Старата съм я гледала три пъти, това ми беше любимия сериал, ама тая новатааа... Гадни актьори които изобщо не ми се връзват с цялата работа (естествено, нали съм гледала оригинала) и всичко е по гадно. Много е тъпо да правят римейк на сериал.


А сюжетът същият ли е? Аз си спомням, че онези близнаци вършеха повече пакости, а тези...
Виж целия пост
# 6
Същия е. Репликите дори са долу горе същия. Героите, всичко е същото. Само че е четворно по тъп.
Виж целия пост
# 7
Уфф, в другия май играеше Освалдо Риос Heart Eyes или бъркам newsm78. Много си падах по него, ох.

А тоя вярно е мега тъп, макар че нищо почти не помня от другия.  Затова не мога да направя съпоставка.
Виж целия пост
# 8
Уфф, в другия май играеше Освалдо Риос Heart Eyes или бъркам newsm78. Много си падах по него, ох.

Точно той играеше. Peace

Това, което дават сега по БТВ е абсолютно копие на оригиналният сериал, но артистите са други.

Едва ли ще може да се изтегли от някъде обаче.

Виж целия пост
# 9
Аз четох , че и в този ще участва Освалдо Риос. В ролята на лошия брат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Не мога да ти помогна, ама новата му версия съкс.
Абсолютно  Sick
Ееееех Освалдооооо  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не мога да ти помогна, ама новата му версия съкс.
Абсолютно  Sick
Ееееех Освалдооооо  Mr. Green
ЕХ  найстина като се сетя беше супер филм нищо общо с този толкова са грозни и мазни  артистите.
Виж целия пост
# 12
Нямам време за отговор,
тичам към бисирити.
rotfImao  Тъкмо и аз да се затичам натам...но вече няма смисъл  Joy
Виж целия пост
# 13
Кво толкова па бисерно видяхте? Айде, холън, голяма работа! Че се и затичахте.
Спомням си Доня Перфекта от другия сериал. Наистина перфектна - прическа, костюми.
А тази селянка с мазна коса ме утрепа.
Виж целия пост
# 14
Кво толкова па бисерно видяхте? Айде, холън, голяма работа! Че се и затичахте.
Спомням си Доня Перфекта от другия сериал. Наистина перфектна - прическа, костюми.
А тази селянка с мазна коса ме утрепа.

Е как какво  Mr. Green - цели 4-ри бисера с един мнооого блестящ !  Laughing
Хич да не гледаш,пак ще го видиш !
Виж целия пост
# 15
Тия правят римейк на сериал?!? #Crazy Олигофрени!
Знам че тече по БТВ, но мислех че е тъпо съвпадение на заглавията. Че толкова ли е бил успешен тоз сериал, че чак нова версия да му правят. Laughing
И аз съм гледала старата, още бях фенка на Освалдо. Crazy Готин сериал по онова време, сега пак да ми го пуснат и в оригинал, сигурно ще си помисля "е*аси бозата". Mr. Green
Виж целия пост
# 16
Кво толкова па бисерно видяхте? Айде, холън, голяма работа! Че се и затичахте.
Спомням си Доня Перфекта от другия сериал. Наистина перфектна - прическа, костюми.
А тази селянка с мазна коса ме утрепа.

Е как какво  Mr. Green - цели 4-ри бисера с един мнооого блестящ !  Laughing
Хич да не гледаш,пак ще го видиш !

Дзвинявам се, права си. Аз видях само серий, пък вече толкова съм свикнала.
Виж целия пост
# 17
Кво толкова па бисерно видяхте? Айде, холън, голяма работа! Че се и затичахте.
Спомням си Доня Перфекта от другия сериал. Наистина перфектна - прическа, костюми.
А тази селянка с мазна коса ме утрепа.

Е как какво  Mr. Green - цели 4-ри бисера с един мнооого блестящ !  Laughing
Хич да не гледаш,пак ще го видиш !

Дзвинявам се, права си. Аз видях само серий, пък вече толкова съм свикнала.

Е, няма нужда да се извиняваш  Peace Аз също взех да свиквам/че и да се замислям вече кое е правилното/.Просто не можах да се сдържа- в едно толкова късо изречение толкова много грешки...но здраве да е,спирам вече  Peace
Виж целия пост
# 18
Освалдо, мда... Аз изтръпвам при вида на адвокатчето (беше един плешив чичка с вид на дебела невестулка и толкова, толкова му отиваше), дъщеря му Иломинада която трябва да е руса и щастливо малоумна, а не е (!!!) и Дон Какъв-Там-Беше дето Алисия живееше с него, стареца от оригинала е невероятен просто, абсолютно най подходящия за ролята. И Перфекта, на тая жена от порите и излизаше образа на доня Перфекта. А Освалдо Риос... Е как могат да сложат тоя циганин да играе ролята на Освалдо Риос беее, кръвна обида... И близнаците бяха сладури пък теяв са некви рахитични лапенца, и Алисията имаше нещо мноого готино в себе си, без да е особено красива... А като видях Айде Бланко ми се доповръща. Сом тингс ДУ НОТ хав ту чейндж, демн ит... Единствено лошия брат не видях кой го играе, какъв е що е...
Виж целия пост
# 19
Същия е. Репликите дори са долу горе същия. Героите, всичко е същото. Само че е четворно по тъп.
Точно актьорите не са същите Peace
Освалдо Риос беше в ролята на сина, Доня Перфекта също не е същата актриса, както и "Вампира Бриньон", единствено близнаците са същите.
Виж целия пост
# 20
Точно актьорите не са същите Peace
Освалдо Риос беше в ролята на сина, Доня Перфекта също не е същата актриса, както и "Вампира Бриньон", единствено близнаците са същите.

Глупости.
Всички актьори са различни, включително и близнаците.
Онези близнаци бяха истински близнаци, а тук играе едно дете.
Много е тъпа тази версия на филма (то, аз два пъти съм попадала на него, но така ми се стори) Rolling Eyes
Виж целия пост
# 21
Гледала съм старата версия като малка
и тази пародия няма нищо общо  Naughty
георите един с един не си пасват,
противни са ми всичките  Sick
защо въобще не си пуснаха старите епизоди  newsm78
бяха сто пъти по-хубави  Crossing Arms
Виж целия пост
# 22
Същия е. Репликите дори са долу горе същия. Героите, всичко е същото. Само че е четворно по тъп.
Точно актьорите не са същите Peace
Освалдо Риос беше в ролята на сина, Доня Перфекта също не е същата актриса, както и "Вампира Бриньон", единствено близнаците са същите.
Има разлика между герои и актьори. Wink И Близнаците не са същите. И ми е интересно на последния епизод, когато те спорят как да се казва новото бебе какви имена казват. В оригинала казват своите собствени, истински имена, единия беше Матео, другия не помня. Интересно сега дали казват същите имена или имената на новите близнаци (те въобще две ли са или едно дете ги играе?).
Виж целия пост
# 23
Аз стария съм го гледала като съм била на 5-6 сигурно. Имам много слаби спомени от него. Спомням си, че се кефех много на близнаците. И само тях си спомням. Както и някои реплики на други герои. А този много рядко го гледам, но чак противен не ми е.
Виж целия пост
# 24
В сайтна на Би Ти Ви за сериала има снимки на актьорите и сред тях има и на Освалдо Риос.
Говори се, че в тази версия той ще играе лошия син, демек бащата на близнаците.

А това с римейка на серил, не е нищо ново за братята латиноамериканце, много от сериалите им са римейкове на стари версии. По Би Ти Ви то пак вървеше един преди, пак римейк, ама не помня името.

Тъй, че очаква се и Освалдо да се вясне скоро на екран, бая серии се източиха.
Виж целия пост
# 25
Ех,Освалдооооо...
На старият се кефех и чаках с нетърпение всяка серия чак тръпки ме побиваха-бях на 15 години някъде:15-16 сигурно.Лудо бях влюбена в Освалдо-о ,хубавец,о,чудо EmbarassedТова за 5-6 годишна възраст-Miracle_girl  не ме убивай бе-че аз сега съм на 25-ти на колко си била newsm78
Тая версия е толкова тъпа че глава ме боли чак. ooooh!
Виж целия пост
# 26
Едно дете играе близнаците. Детенцето от Къде си татко е Simple Smile
Виж целия пост
# 27
Ех,Освалдооооо...
На старият се кефех и чаках с нетърпение всяка серия чак тръпки ме побиваха-бях на 15 години някъде:15-16 сигурно.Лудо бях влюбена в Освалдо-о ,хубавец,о,чудо EmbarassedТова за 5-6 годишна възраст-Miracle_girl  не ме убивай бе-че аз сега съм на 25-ти на колко си била newsm78
Тая версия е толкова тъпа че глава ме боли чак. ooooh!

Аз съм на 16, затова  Mr. Green
Виж целия пост
# 28
Едно дете играе близнаците. Детенцето от Къде си татко е Simple Smile



Еййй, знаех си, че е той! Бобчо ли беше! Но малко а напълнял сякаш?
Виж целия пост
# 29
А, не мога да преценя, не съм го зазяпвала толкова подробно, просто видях, че е същото момченце, защото ми е много сладко. Grinning
Виж целия пост
# 30
Ех,Освалдооооо...
На старият се кефех и чаках с нетърпение всяка серия чак тръпки ме побиваха-бях на 15 години някъде:15-16 сигурно.Лудо бях влюбена в Освалдо-о ,хубавец,о,чудо Embarassed
Тая версия е толкова тъпа че глава ме боли чак. ooooh!


Ей,т'ва съм и аз  Joy тъкмо това бях решила да напиша  Joy

Но наистина мернах го на няколко пъти...определено е смешен!

Освен Освалдо  Heart Eyes ,а и Алисия беше много по-добре подбрана за ролята  Peace
Вампира и Доня Перфекта.....ох.нещо тия дни се връщам все към спомени  Crazy

Виж целия пост
# 31
Ох олекна ми, че освен мен има и други хора в непенсионна възраст които гледат сапунки  Mr. Green

Старата версия не я помня, а таз малко ми е  Sick, ама нали телевизора ми е фон и фъргам по некой поглед

А тоз дет играй убавеца на сериала ( как му беше името ), го убиха в сериала от 17 ч БТВ, Иломинадата пък беше певица в "Трима братя, три сестри" дето го врътнаха 2 пъти пак по същата телевизия, а даскалката беше "Божествената светлина" от "Любов или измама"......и да не забравяме Бобчо, а може и други да има...
Виж целия пост
# 32
Хаха,Калима,страшна си-ама и аз ги знам всичките-риска на професията майка в къщи.. Wink
Виж целия пост
# 33
Ох олекна ми, че освен мен има и други хора в непенсионна възраст които гледат сапунки  Mr. Green

Старата версия не я помня, а таз малко ми е  Sick, ама нали телевизора ми е фон и фъргам по некой поглед

А тоз дет играй убавеца на сериала ( как му беше името ), го убиха в сериала от 17 ч БТВ, Иломинадата пък беше певица в "Трима братя, три сестри" дето го врътнаха 2 пъти пак по същата телевизия, а даскалката беше "Божествената светлина" от "Любов или измама"......и да не забравяме Бобчо, а може и други да има...


Хахаха, и аз не съм в пенсионна възраст, че даже и майка не съм.  Laughing  Ама като не ме пускат да излизам погледът ми се раздвоява между форума и някой филм/сериал.  Laughing
Виж целия пост
# 34
Аз само по БТВ, по другите ТВ не гледам,

А тоз дето е там някакъв си в чифлика, кара такси и танцува по другите сериали
Виж целия пост
# 35
Аз харесвах Трима Братя, Три сестри.

А относно актьорите, ми те винаги са били така, Освалдо Риос играеше във всичките сериали излизали преди десетина години... А аз много обичах дуета Андреа дел Бока (и специално мноого обичах самата Андреа дел Бока) и... Е не му знам името, но играеха заедно в Черната Перла и Циганка... Много бяха сладки. Като малка гледах мноого сериали. От Касандра се почна (и пак Освалдо) ии... Последния беше Трима братя, три сестри.
Виж целия пост
# 36
Вдовицата в бяло - 1996 година
http://telenovella-bg.com/La%20Viuda%20de%20Blanco/index.htm

Вдовицата в бяло - 2006 година
http://telenovella-bg.com/LaViudaDeBlanco(2006)/Index.html
Виж целия пост
# 37


На мен пък сега повече ми харесват героите. Предните изглеждат всички много стари и смотани. Добре де, без Освалдо.  Wink  И близнетата са по-симпатични.  Grinning
Виж целия пост
# 38
по ми харесва старата версия,тази алисия ми е много младолика някак и освалдо по добре си играеше ролята,а и е по интересно когато са истински близнаците сега на моменти си личи,че е един Sickа и леля им като,че ли беше по красива в първата версия сега тази която я играе никак не ми допада Blush
Виж целия пост
# 39
Старата версия си беше класика в жанра Simple Smile Новата... бляк! Разбирам, нова версия туй, онуй, но двамата главни герои, Алисия и ... брата на мъжа й ( Mr. Green) са ГРОЗНИ. Самите актьори! Не можаха ли по-грозни да ги вземат? Пфуу, всеки път като започне и сменям канала. Единствено ми харесва актрисата която играе Илуминада - сладка е.
Виж целия пост
# 40
Нова е, да. Старата съм я гледала три пъти, това ми беше любимия сериал, ама тая новатааа... Гадни актьори които изобщо не ми се връзват с цялата работа (естествено, нали съм гледала оригинала) и всичко е по гадно. Много е тъпо да правят римейк на сериал.
Напълно съм съгласна.
Виж целия пост
# 41
Иломинада и на мен ми харесва още от Трима братя - три сестри. Но идеята на героинята е да е руса и повърхностна, а никак не свързвам новата актриса с това... Иломинада обичаше да се хвърля на врата на Диего с викове "Диегито" и куп такива лиги, а тази... Има нещо много интелигентно в излъчването си. А Алисия милата хич не изглежда като прекарала 10 години в затвора. Другата имаше нещо такова измъчено в погледа...
Виж целия пост
# 42
И близнаците бяха сладури пък теяв са некви рахитични лапенца
Дори не са "лапенца", а е едно дръгливо хлапе, което играе за двама Sick. Хващат ме лудите, като гледам този филм. Никога не дават двата близнака заедно. Ту едното дават, ту "другото". Е... и как да ги дадат двамата, като то е само едно Sick. Как пък не намериха едни истински близнаци за този голям сериал, а намърдаха едно хлапе да играе близнаци... пфууу... е на - пак ме хванаха бесните Sick.
Виж целия пост
# 43
Еее, май само аз харесвам новата версия. Това е защото не си спомням почти нищо от първата. Joy  Спомням си само, че имаше едни близнаци, които правеха магии като си стискаха ръчичките, но не си спомням как изглеждаха героите.  Rolling Eyes   Та като гледам снимките, тези - новите ми харесват повече.
Виж целия пост
# 44
Мда, затова е. Защото си била много малка, аз обожавах този сериал и още много го обичам, може би най добрия, който съм гледала, имаше всякакви герои и се развиваше не в една линия а в няколко, абе страхотен беше. Няма как да харесам новата версия. Ама защо всяко второ мнение в тая тема е мое? Wink
Виж целия пост
# 45
А дали ще дават старата версия някъде, по някой си канал?
Едно време по кой канал го даваха?
Виж целия пост
# 46
Нямам никаква представа. Всъщност изобщо не знам къде съм гледала всичките си любими сериали... Оо

А старата версия едва ли някога ще дават някъде... Още повече като има и нова. Толкова сериали се произвеждат годишно че... Някой спомня ли си къде даваха Циганка, Черната Перла и Андреа Селесте? (Селесте - доооста преди другите два, де..)
Виж целия пост
# 47
Някой спомня ли си къде даваха Циганка, Черната Перла и Андреа Селесте? (Селесте - доооста преди другите два, де..)

Циганка, Черната Перла даваха по ЕК. По този канал даваха и Вдовицата в бяло.
 Андреа Селесте я даваха по днешното ВТV.
Преди да се роди малкият гледах страшно много латино сериали. Откакто пък проходи нито един не съм изгледала от начало до край. Cry
Виж целия пост
# 48
Мда, затова е. Защото си била много малка, аз обожавах този сериал и още много го обичам, може би най добрия, който съм гледала, имаше всякакви герои и се развиваше не в една линия а в няколко, абе страхотен беше. Няма как да харесам новата версия. Ама защо всяко второ мнение в тая тема е мое? Wink
Амм,да,аз настръхвах като почнаше серията,от кеф,,и чак сърцето ми щеше да изскочи-ми кво да прави тийн ейджър влюбен в ООООсвалдооо
Пък Касандра с тоя Освалдо я гледах и след това и гледах и записа на касети по 100 пъти и спирах,превъртах.....луда работа от либов
То ако ме питате мен да призная и в Боби Михайлов бях влюбена като бях на 13-1994г в Америка..Знаех и кътните му зъби,режех вестници и ги пазех-маниак абсолютен LaughingПлаках много като свърши световното Cry Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия