Rosaliac XL на Ла Рош Позе???

  • 1 906
  • 5
мацки,кажете нещо за това крем4е?Горещо ми го препоръ4а аптекарката,с фактор е и мисля 4е е добър сега за лятото.Някой ползвал ли го е?Какви са отзивите?
Виж целия пост
# 1
харесвам тази марка козметика  Peace
За този, който питаш не знам, но от една седмица ползвам Hydraphase XL пак на Ла Рош.
Не е лош, а и той е с фактор.
Този Rosaliac XL, за който питаш за каква кожа е, за проблемна ли?

Виж целия пост
# 2
Ами аз всъщност си търсех нещо леки4ко,хидратиращо,по възможност с матиращ ефект и фактор сега за лятото.Спрях се на този,който ти спомена 4е ползваш,но аптекарката ме убеди 4е Розалиак-а е по-добро решение,въпреки 4е е за кожа с розацея.каза ми 4е пове4ето хора които го ползват нямат такъв проблем,4е крем4ето е страшно леко,подсилва капилярите и общо взето било по-доброто решение от този на който се бях спряла.Лошото е 4е лесно се оставям да ме убедят и си го взех без да го пробвам преди това,днес бях с него,хубав е наистина,много леки4ък,зеленикав на цвят(това спомагало да се изравни тена на кожата).Но цял ден ме тормози мисълта 4е все пак аз нямам розацея,та се 4ъдя дали да не си взема другия(споменат от теб).Въпреки 4е пак под4ертавам,аптекарката ме увери 4е това няма зна4ение и наистина Розалиак-а е по-доброто решение
Виж целия пост
# 3
Явно си зависи от виждането на аптекарката, на мен пък ми трябваше нещо за кожа с розацеа, пък аптекарката беше много настоятелна за Hydraphase XL, въпеки, че аз не съм убедена, че беше най-доброто за мен.
Ароматизиран е и се притеснявам да не се прояви някаква реакция при мен, но за сега е ок.
Виж целия пост
# 4
А като консистенция как ти е?Моето крем4е е много леки4ко и наистина хидратира перфектно,но не съм убедена 4е лятото в жегите ще има матиращ ефект(което всъщност ми се искаше на мен) SadАбе голяма съм шматка,като купувам без тестер...то не 4е е лошо крем4ето,ама мен все ме 4овърка нещо отвътре 4е трябваше да взема друг и това много ме дразни.Да не говорим,4е това ми е първият скъп крем,досега ползвах на Шелер и Клинианс предимно...
Виж целия пост
# 5
Не съжалявай, козметиката на Ла Рош е много хубава. Крема, който си си купила е за по-чувствителна кожа и вероятността да ти създаде някакъв проблем е по-малка  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия