Спешно,за Куини Запп!!!

  • 2 100
  • 35
Моля ви,момичета,кажете нещо за тази количка!
Единствено ме притеснява фактът,че няма позиции на облегалката,но не знам дали това е голям проблем  newsm78 И още,тя само през лятото ли може да се ползва?   bouquet
Виж целия пост
# 1
Детето ти на 7 месеца ли е наистина? Струва ми се малко рано за тази количка.....или няма да спи в нея?
Виж целия пост
# 2
Мдааа,вече разбрах,че е за по-големи деца  Peace Просто обмислям варианти!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Спорем мен много по-добрия вариант за такава количка е Вит на Бебеконфорт
ето
Виж целия пост
# 4
И аз харесвам ВИТ повече от ЗАП,но и тя няма легнало...
Виж целия пост
# 5
Моето дете е на 10 месеца и не спи в количка,но и да заспи я подпирам на стол,пейка или там където съм седнала и е ок.Случвало се е да спи и седнала.Аз,лично съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 6
 За мен Запа е най-удобната количка за дете над една годинка.Аз откак я взех се родих, за мен няма друга толкова удобна количка.Това си е мое мнение, разбрах, че има и други  Laughing
 Ползвах я цяла зима, с дъждобранчето е идеална за по-студено време.
Виж целия пост
# 7
От всички модели,които съм имала,из м/у тях и ЗАП,бих казала,че е ужасна Peace
По-добре си купи БЕБЕ КОНФОРТ - ВИТ    Уникална количка от тази категория Peace

Този амортисьор,който се намира в центъра,"обира"перфектно неравностите и прави возията на количката много по-добра и мека от тази на ЗАП-а
Не по-тежка е от 3-4 кг...
Виж целия пост
# 8
Спорем мен много по-добрия вариант за такава количка е Вит на Бебеконфорт
ето
А къде я продават тази количка и каква и е цената в БГ?Че като гледам в този сайт е доста ниска  newsm78
Виж целия пост
# 9
По-евтина е от ЗАП-малко  Grinning Продават я Малечко.Май беше 280 лв  newsm78
Виж целия пост
# 10
Спорем мен много по-добрия вариант за такава количка е Вит на Бебеконфорт
ето
А къде я продават тази количка и каква и е цената в БГ?Че като гледам в този сайт е доста ниска  newsm78
280лв е в Малечко, по-евтино излиза ако си я поръчаш от някой интернет магазин , който доставя до България, но пък разликата не е  кой знае каква....
Виж целия пост
# 11
на мен пък тая VIT ми е хипер грозна  Shocked
не изпадам в подробности, ама в количка, на която краката на детето ми висят или се подпират на някаква лента - просто няма да я погледна


зап е лека, маневрена, красива и много удобна за детето и майката
за мен е номер 1 Peace
Виж целия пост
# 12
на мен пък тая VIT ми е хипер грозна  Shocked
не изпадам в подробности, ама в количка, на която краката на детето ми висят или се подпират на някаква лента - просто няма да я погледна


зап е лека, маневрена, красива и много удобна за детето и майката
за мен е номер 1 Peace
Това е и моето мнение  Peace Просто Запа е за по-голямо дете което не спи навън !
Виж целия пост
# 13
Аз лично не бих взела нито Зап, нито Вит  Laughing
Но аз гледам доста по-практично на количките. За мен на първо място е да има възможно най-много екстри, за да е удобна на детето. И чак след това мисля да ми е удобна на мен. А за красота май въобще не мисля  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Аз лично не бих взела нито Зап, нито Вит  Laughing
Но аз гледам доста по-практично на количките. За мен на първо място е да има възможно най-много екстри, за да е удобна на детето. И чак след това мисля да ми е удобна на мен. А за красота май въобще не мисля  Mr. Green
Ами аз две седмици обикалях за количка и слагах малката във всички модели .. Единствената удобна беше Зап ! И какви са тия легенди , че не удобна и няма екстри не мога да разбера  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия