Амниоцентеза при Мазнейкова

  • 1 063
  • 1
Здравейте сладурки Hug
Предстои ми скоро амниоцентеза при д-р Мазнейкова. Искам да помоля майчетата,  на които се е наложило да преживеят това и са си  правили тази процедура при нея в клиниката и  да споделят малко от своя опит, защото съм неспокойна. За МД четох на няколко места, но вярвам, че нещата не са съвсем идентични. Ще ме оставят ли да полежа малко или ще ме пуснат веднага да си ходя. Трябва ли да нося нещо или не. За колко време излизат резултатите и казват ли ти пола на бебчето. Знам че има макар и минимална опасност от аборт- до какакво време след това мога да считам опасността за отминала? И изобщо споделете ако има нещо друго което трябва да знам, а не се сещам да попитам.  Embarassed
Предварително благодаря от сърце на тези които ще се отзоват!  bouquet

По погрешка съм пуснала темата тук вместо във подфорум бъдещи и настоящи майки. Вече я пуснах там. Моля, модератора да я изтрие оттук!
Виж целия пост
# 1
Моето амнио го направи д-р Карагьозова в МД.
За резултатите мога да ти кажа, защото всички изследвания се правят в МД. След седмица/10 дни макс излиза Даун, а другите хромозомни болести след 3 седмици.
Рискът от аборт: здравната каза поема 3 дни престой в болница. Аз си се прибрах вкъщи не съм лежала, но си ограничавах движенията и каквото забелязах е, че след 3тия ден ми се успокои душичката, че всичко е наред.
Процедуратае много кратка и наистина безболезнена. С химикалка маркират мястото където ще мине иглата. От химикалката "боли" повече.
Важно е иглата, а която ти я правят да е добра, има едни "Розови G21" се казват с добри върхове.
Успех и вярвай, че всичко ще е наред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия