препоръчвам детегледачка за близнаци;)

  • 17 953
  • 37
здравейте мили мами,

днес говорих с нашата детегледачка и тя призна че финансово не се справя с паричките които й плащаме;тъй като при нас е ангажирана с взимането на децата след обед от детска градина й предложих да й помогна в намирането на сутрешен ангажимент;при желание от двете страни ангажимента  в един момент би могъл да прерастне в целодневен;
и така - ако някой се интересува от услугите на опитна детегледачка, която се справя без проблем с близнаци на 2 годинки нека да ми пише; Hug

предпочитан район - около Плиска
Виж целия пост
# 1
аз бях питала преди време.
Ако не те атруднявам, пиши едно ЛС каква й е тарифата
Виж целия пост
# 2
търся детегледачка за близнаци целудневно понякога се налага да преспива
Виж целия пост
# 3
Хайде и аз на опашката за детегледачки!
Търся си жена да гледа децата от 8.30 до 12.30. Няма да е сама с децата, защото баба ми е вкъщи и ще ги гледат заедно. Единствено ще трябва сама да ги извежда за по час два навън, защото баба ми не е бързо подвижна. Ангажиментът й ще бъде до септември, когато ще ги дам на градина.
Живеем в Младост 4. Нямам претенции към възраста, но да е отговорен човек, с очи и на гърба, дето се вика. Желателно е да е непушач, защото вкъщи не се пуши.
Така че чакам оферти, или ако може да ми препоръчате някоя ваша позната.
Виж целия пост
# 4
И аз и аз да се наредя. Но живеем в Младост 2. Ако я интересува 0878718248. Маргарита
Виж целия пост
# 5
Видях че няколко майки са пуснали обяви че търсят детегледачки в под форума,моля споделете впечатления от кандидатките и някои по важни изисквания,скоро май и аз ще почна да търся?
Виж целия пост
# 6
Аз си намерих вече. Като цяло май никой не иска да гледа близнаци целодневно. Даже момичето, което намерих, каза че ако беше ангажимента за цял ден нямало да се навие, защото е доста натоварено с две деца. Досега две жени ми се обадиха, но аз веднага се разбрах с момичето, та им отказах.
Моите изисквания бяха само да е непушачка и по-подвижна Mr. Green, че навън си трябват силици.
Виж целия пост
# 7
Аз си намерих вече. Като цяло май никой не иска да гледа близнаци целодневно. Даже момичето, което намерих, каза че ако беше ангажимента за цял ден нямало да се навие, защото е доста натоварено с две деца. Досега две жени ми се обадиха, но аз веднага се разбрах с момичето, та им отказах.
Моите изисквания бяха само да е непушачка и по-подвижна Mr. Green, че навън си трябват силици.

Наде, а колко ще плащаш на час за две деца. До колкото знам тарифата е 3лв. за едно дете, двойно ли е за нашите деца Rolling Eyes Shocked?
Виж целия пост
# 8
Сама ли ще е с децата ?Проба ще прави те ли или направо почва?Аз също се интересувам от заплащането,все ми се въртят едни гадости в главата Crazy
Аз мислех че никой не иска да гледа близнаци,ти ми даде светлина в тунела.
Със здраве да си я ползвате и да обича децата Hug
Виж целия пост
# 9
Разбрахме се по 12лв на ден за по четири часа, което се връзва по 3лв на час. Понеже и баба ми си е постоянно вкъщи, ще идва само сутрин да й помага и да ги извежда навън.
Не мисля да правя проба, защото тя има опит, пък и ми е симпатична, малките веднага започнаха да се закачат с нея. Все пак два дни преди да тръгна на работа ще идва, за да може да посвикнат с нея.
Аз от обявите , които разгледах останах с впечатлението, че за едно дете взимат по около 300-400лв нормална цена при целодневен ангажимент. Предполагам, че за две ще е - да не е двойно, но 500-600лв за цял ден.
Виж целия пост
# 10
ама моята обява е от април... Embarassed
Виж целия пост
# 11
Тук много евтино вървят бавачките! Ние в Париж като ходим си викаме бавачка, но от агенция и винаги почти идват различни. Тук ако се наложи ги оставяме на майка ми, но сега и аз ще пусна една обявичка:
Търся бавачка или медицинска сестра, която да работи само за нас в периода от 1.03 до 15.05. и да помага на майка ми, защото в този период ще ни се наложи да пътуваме до Лондон няколко пъти. Заплащането тя ще си го определи. Изискванията ми към нея са да не пуши и да има поне две препоръки от предишни работодатели. Ако някой прояви желание пишете ЛС.
Виж целия пост
# 12
Мдааа еФФФФтино... А заплатите ни дали са съизмерими с парижките Wink
Не се заяждам мила A.S.I.A., само констатирам.
Виж целия пост
# 13
И аз, и аз....., но като се замислих днес, ако плащам на жена да ги гледа по 8 часа на ден пет дни в седмицата, тя ще взима по-голяма заплата от моята Rolling Eyes и то ако плащам по 3 лв. на час Rolling Eyes... Всъщност и друго си мисля, ако детегледачката е по 8 часа вкъщи, дали 24 лв. е надницата, уаааууу, ами ако иска като за две деца, тоест 48лв. на ден newsm78.  хеехе.
Виж целия пост
# 14
Момичета,
имате ли представа къде има обяви за детегледачки.Или наи-добре аз да пусна?Тук във форума не ми е попадала друга такава тема.
И аз търся за моите близнаци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия