трябва да ида на мамолог но къде

  • 1 551
  • 11
след като си записах час при д-р Василев в Света София и той си отишъл преди това  #2gunfire #2gunfire #2gunfire аман от таквиз, кажете някой свестен хем да разбира, хем да си седи на задника кат си запиша час и обиколя цяла софия. Мами трябва наистина да е добър лекаря и да има ехограф.
Виж целия пост
# 1
Аз ходя при Д-р Лъчезар Кайдъмов, има ехограф, доволна съм.   bouquet
частен кабинет бул.Патриарх Евтимий 15, ет.3
тел. 981-55-77  и 0888 69 72 73
Виж целия пост
# 2
д-р Николова от Шейново,добра е   Peace
Виж целия пост
# 3
пак там,където си била,само че не Василев,а Младенов.Личен опит
Виж целия пост
# 4
И за двамата Василев и Младенов се твърди,че са добри.Дори съм озадачена от постъпката на Василев,понеже съм била на преглед при него и от контакта с него съм останала с добри впечатления.
Лично аз ходя на прегледи в Света София,все пак има мамологичен цнтър и доста пациентки минават от там.Общо взето редувам двамата -Василев и Младенов зависи кой кога е на работа и на мен как ми е удобно.
Успех!
Виж целия пост
# 5
И за двамата Василев и Младенов се твърди,че са добри.Дори съм озадачена от постъпката на Василев,понеже съм била на преглед при него и от контакта с него съм останала с добри впечатления.
Лично аз ходя на прегледи в Света София,все пак има мамологичен цнтър и доста пациентки минават от там.Общо взето редувам двамата -Василев и Младенов зависи кой кога е на работа и на мен как ми е удобно.
Успех!

А трябва ли да си запиша час предварително или може направо да се отиде?
Виж целия пост
# 6
Аз ходя в 25 п-ка в Младост 3.Посещавам Д-Р Цанев.Доволна съм.Препоръчаха ми и колежката му от същата поликлиника.Ако искаш мога да ти дам и мобилния му телефон.
Виж целия пост
# 7
Аз ходя в 25 п-ка в Младост 3.Посещавам Д-Р Цанев.Доволна съм.Препоръчаха ми и колежката му от същата поликлиника.Ако искаш мога да ти дам и мобилния му телефон.

аз не съм му ползвала услугите,но съм чувала много добри отзиви за него като специалист Peace
Виж целия пост
# 8
Аз ходя в 25 -та поликлиника в Младост 3 - при д-р Кукуряшкова. Много внимателна и добра е. Досега не съм имала оплаквания.
Виж целия пост
# 9
а какво е мнението за доктор свещаров.аз се каня да ходя при него на проф. преглед.
Виж целия пост
# 10
Добри отзиви има за него.Отивай,но при него е само платен приема.Взимаше по 40 лева на преглед.Но инфото ми за него е старо.
Виж целия пост
# 11
Аз ходя в 25 -та поликлиника в Младост 3 - при д-р Кукуряшкова. Много внимателна и добра е. Досега не съм имала оплаквания.

тази докторка не е ли гинеколог  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия