Официално "Здравейте!" и от мен.

  • 1 882
  • 19
Здравейте и от мен. От 4 месеца съм "самотна майка". Не мога да кажа, че съм самотна, защото си имам едно малко съкровище и близки, които много ми помагат.
С таткото се разделихме на връх Нова година. Нещата бяха поставени така, че аз да съм инициатора за раздялата един вид. Бяхме се отчуждили, наранявахме се взаимно, от което страдаше и детенце, появиха се и добронамерени "приятелки" на таткото и така.
След раздялата ми беше трудно. Но сега съм много по-спокойна отпреди, заспивам лесно и не се питам по цяла нощ "къде е той".
Най-добрата полза обаче е, че отслабнах около 7 килца  Mr. Green .
Подадох молба за развод и делото е за 9 май. Сигурно тогава ще имам нужда от съвет и морална подкрепа  Peace
И като се затопли времето сме на по биричка, нали?   bouquet
Виж целия пост
# 1
Пожелавам ти успех и весели и щастливи моменти с малкия мъж!
Виж целия пост
# 2
Добре дошла Hug
Виж целия пост
# 3
Добре дошла и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 4
здравей Hug
Виж целия пост
# 5
Не че ни е приятно да се запознаем точно тук, ама...
ДОБРЕ ДОШЛА!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Здравей и от мен!
Виж целия пост
# 7
Еми добре дошла и от мен   bouquet колкото и да ми е неприятно да го кажа  Confused
Виж целия пост
# 8
При мен самия развод мина доста по-лесно от очакваното.
Ама при нужда сме тука, за да ти държим ръката виртуално.  Hug
Виж целия пост
# 9
"Добре дошла" - не мога да ти кажа, но ще ти пожелая все по-малко ядове да имаш с бившият  и все повече радости и поводи за гордост да имаш с малкото ти съкровище   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 10
 Hug

бирата я имаш....  bouquet
Виж целия пост
# 11
Добре дошла и от мен Grinning
Виж целия пост
# 12
Добре дошла Hug
Виж целия пост
# 13
Здравей и от мен..... Hug За бирата нямаш грижа cheers Ще трябва май скоро да се пусне такава тема, че времето се затопля вече.... smile3559
Виж целия пост
# 14
Нямам думи просто..... Сега си отварям темичката и много ме зарадвахте, добър старт на работната седмица   bouquet Много сте мили, наистина  Blush
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия