Сексуално насилие

  • 16 097
  • 140
Не особено петъчно Confused

Ясно е откъде тръгва темата.

Били ли сте жертва на сексуално насилие - опит за изнасилване, изнасилване, сексуален тормоз и други всякакви форми на сексуално насилие? Имате ли роднини, приятелки или познати, които да са били жертва?

Ако отговорът на едно поне от двете е 'да' - по 'вина на жената' ли беше, беше ли предизвикано насилието?


П.с. Не е нужно да пишете и/или да обяснявате, ако сте били жертва на сексуално насилие. Вот е достатъчен.
Виж целия пост
# 1
Отговор 2 и 4. Да не дава Господ Praynig
Виж целия пост
# 2
Да, била съм. Не опит за изнасилване, но тормоз - да. Когато аз съм го провокирала, не го броя. Но съм била и без никаква вина. Нормално е. Светът е такъв  Confused
Виж целия пост
# 3
Познавах жена, която беше изнасилена и убита. Никога не беше слагала минижуп, ако това има значение. Просто се прибирала от работа. Него не го осъдиха.
Виж целия пост
# 4
Един преподавател се опитваше да ме тормози. После се оказа, че се е обаждал на почти всички момичета от групата  ми... Стана голям скандал, бяхме решени да го съсипем. Накрая той почина от рак на белите дробове и алкохолизъм...
Виж целия пост
# 5
да те гони чичко в парка ( и да не те стигне) към кой отговор е...тормоз ли
Виж целия пост
# 6
Един преподавател се опитваше да ме тормози. После се оказа, че се е обаждал на почти всички момичета от групата  ми... Стана голям скандал, бяхме решени да го съсипем. ...

И ние имахме един такъв - по "Право на интелектуалната собственост". Изгонихме го. Сега е в една от върховните прокуратури. Какво да се прави... не винаги има възмездие.
Виж целия пост
# 7
Писах в другата тема... Да, приятелка...Посред зима, нито е била с къса пола, нито се е държала предизвикателно, нито е предлагала кафе...
Осъдиха го мисля на 3 г. тогава. Излезе след 2...
Виж целия пост
# 8
да те гони чичко в парка ( и да не те стигне) към кой отговор е...тормоз ли
Лени, сама прецени.
Ако смяташ, че е в реда на нещата някой да те гони с такива цели и това е нормален ход на деня, или пък - сама си си била виновна за гонитбата и не си жертва - отметни 'не'.
Виж целия пост
# 9
да те гони чичко в парка ( и да не те стигне) към кой отговор е...тормоз ли
Лени, сама прецени.
Ако смяташ, че е в реда на нещата някой да те гони с такива цели и това е нормален ход на деня, или пък - сама си си била виновна за гонитбата и не си жертва - отметни 'не'.

за тормоз го отметнах. щото все пак физическо насилие не е имало.

и аз имам съученичка, малена.
беше .. убита през 91ва година. на 30ти юни.
не е била в минижупи и тн ( това, за което говорим в другата тема), а и не можеше да тича бързо.
на булевард пушкин стана, късно вечер , може би помни някой.
Виж целия пост
# 10
А съпрузи?
Или гаджета?
Шом някои смятат, че минижуп или отиване в дом на мъж е основание, какво да кажем за такива случаи?!
Виж целия пост
# 11
Имаше май преди време тема, за това, как някои са били натискани от мъже, дори в градския транспорт. Уж невинно потъркване...
Това, пак е някакъв вид тормоз...
Виж целия пост
# 12
Не, и не познавам слава богу.
Виж целия пост
# 13
Нямаше ли такава тема вече?

Да, случи ми се отдавна.
Виж целия пост
# 14
Имаше май преди време тема, за това, как някои са били натискани от мъже, дори в градския транспорт. Уж невинно потъркване...
Това, пак е някакъв вид тормоз...

Ами много сме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия