Дали й да си "близне" шоколад!!!

  • 3 109
  • 75
 Вчера дадохме на свекъра ми и свекървата да погледат бебето за половин час, че и ние да свършим някоя работа. И мъжа ми като я донесе ми каза, че й дали да си "БЛИЗНЕ" шоколад да видят КАК ЩЕ РЕАГИРА!!! Възможна ли е такава простотия??? newsm61 И понеже аз се вбесих, той каза "Е какво толкова, не са й дали  да изяде 1 шоколад"! #CrazyНаправо ми иде да ги  #2gunfire всичките! Е как да съм спокойна като им я оставям вече, а за съжаление все ще се наложи! Те другия път може ракия да й дадат - да стане по-весела! bash
Виж целия пост
# 1
 Shocked ужас, съчувствам ти...
Виж целия пост
# 2
Много е малко детето ще трябва да поговориш с тях и да се разберете да не й дават храна, различна от това което си казала или приготвила за бебето. Все ще се наложи и по нататък да я оставяш да я гледат. Моите баби бяха разбрани и не са си позволявали такива неща. Дано успеете да се разберете.
Виж целия пост
# 3
лелеее  Shocked на двумесечно бебче- то да не знаеш за смях или за рев е  Laughing по принцип не е толкова безобидно- обясни им, че то дори през кърмата могат да минат неразградени молекули и да алергизират такова малко бебе, а какво остава, ако направо си близне  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Тц, тц, едни неприятни думички ми напират Close
Виж целия пост
# 5
Егати, за това имам ужас от гледане на детето от баби.Вземи контрола от сега в твои ръце.Бих се скарала без да ми мигне окото.Нищо, че са родители на мъжа ми.Все пак става въпрос за детето.
Виж целия пост
# 6
погогори с тях! Кажи им кое те дразни... следващия път ще са по-внимателни
Виж целия пост
# 7
Разговорът е наложителен, иначе не ракия, а мастичка ще му сипят на детето (нали е бяла, като мляко).
Виж целия пост
# 8
 Rage tantrum Rage
 Аз затова не давам бебето си на никой!(докога ли ще имам тази възможност?)Писна ми всеки да се опитва да упражнява върху него своя въспитателски ''опит и талант''!
Виж целия пост
# 9
погогори с тях! Кажи им кое те дразни... следващия път ще са по-внимателни
   Следващия път,може просто да не разбере с каво са й почерпили бебето!(защото няма да й го кажат)...........
    Ох!Дано са разбрани бабите! Praynig
Виж целия пост
# 10
Ох, точно заради такива волности от страна на бабите съм решила да не им давам детето да го гледат.При мен собствената ми майка реши да захрани детето със сирене. ooooh!
Виж целия пост
# 11
Ей такава свекърва как да не я  #2gunfire

Виж целия пост
# 12
ти пък- шоколад
баща ми на 20 дена и беше дал да оближе една печена слънчогледова семка, че много жално го гледала hahaha
според мен проблемът не е толкоз в това, че е близнала шоколада, а в това, че са го направили през главата ти
просто поговори с тях и си дай инструкциите за следващите пъти Peace
Виж целия пост
# 13
какво ми говориш, как не съм полудяла още незнам покрай тия бабешки глупости #2gunfire #2gunfire #2gunfire едвам си сдържах нервите  до преди  месец , когато ми писна и започнах да си казвам дори с по-остър тон какво АЗ искам и какво НЕ ИСКАМ!!!!!!!и така до тук бяхме с дипломацията.  тъкмо бях започнала да захранвам( малката беше на 4 месеца и половина )  и какво виждам един ден като се прибирам в къщи- размазала едно пърче  банан и и го давала и разбирате ли детето мнооого го било харесало........ #Cussing out на другия ден и давала сварен жълтък директно в устата ooooh!  и понеже малката примлясквала решила че и харесва и и дала цяла половина жълтък !!!!!!!!!!!!!!!като и казах ,че е малка още и дори ако щеш жълтък не се дава по този начин, получих изрепчване и въпрос- е какво ще и стане,виж че и харесва .....  #Crazy  толкова се ядосвам и сега като го пиша , нямате си представа  #Cussing out #Cussing out  направо ще се пукна от яд .......
мами не премълчавайте нещата които ви дразнят, защото става дума за вашите деца в крайна сметка. аз прекалено дълго време си траях и сгреших много.
Виж целия пост
# 14
Ами то това граничи с безумие, аз имах същия проблем, свекърът ми сякаш нарочно даваше на малката шоколад, за да ми направи напук, тъй като изрично забраних няколко пъти. Беше е обринала и се стигна до скандал и познай дали вече детето ходи там. По принцип не мога да му имам доверие и да му я оставям след този случай, и след като ми обясниха пък на някаква си братовчедка как й давали мед, за да се успокои съвсем. Най-ме е яд като дойдат разни роднини и зпочнат да ти дават ъкъл какво да яде и какво не, все едно че ако не са те, аз няма да знам как да си гледам детето. И което е още по-лошо, ще ти го върнат, няма да ти кажат, ще направи някоя алергия, ще се чудиш откъде ти е дошло. По-добре не им го оставяй, много безотговорно.
Ох, направо се вбесих, докато писах това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия