Солариум и бебеправене?

  • 1 313
  • 10
Здравейте!
С мъжа ми смятаме да правим опити за бебче и искам да попитам,солариума може ли да окаже някакво влияние върху това?
Трябва ли да го спра или мога да ходя докато не забременея?
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Здравей аз доколкото съм чувала е вредно защото се облъчваш,но нека все пак и по-компетентни да кажат,че и мен ме интересува.
Желая ти успех и скоро да се похвалиш Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 2
Лично мое мнение е, 4е солариума помага за забременяването. Всички знаем, 4е вит. Д, който пък от своя страна се добива от облъ4ването при солариума спомага за забременяването. Това съм го 4ела на доста места, нищо 4е миналата година като се пекох доста не оказа влияние и още сме без беб4е  Whistling
Виж целия пост
# 3
През втората половина на цикъла не е желателно.
Виж целия пост
# 4
 Peace
Виж целия пост
# 5
Лично мое мнение е, 4е солариума помага за забременяването. Всички знаем, 4е вит. Д, който пък от своя страна се добива от облъ4ването при солариума спомага за забременяването. Това съм го 4ела на доста места, нищо 4е миналата година като се пекох доста не оказа влияние и още сме без беб4е  Whistling
По принцип не мога да ти дам кой знае колко компетентно мнение по въпроса,но съм обедена ,че солариума не би ти навредил с нищо Peace...
Виж целия пост
# 6
Не вярвам да пречи на забременяването...
Виж целия пост
# 7
Благодаря на вскички за отговорите Hug
А има ли някакъв начин да подържам тен по време на бременост?
Виж целия пост
# 8
Ами аз лично съм чувала, че топлите душове не са препоръчителни при бременни...И тъй като солариума е изкуствена светлина и не се знае до колко е полезна и вредна, аз лично не бих се подлагала на нея по време на бременност...Може да използваш автобронзанти, въпреки че незнам дали и те не вредят по някакъв начин!
Виж целия пост
# 9
Солариумът не се препоръчва при бременни, затова по- добре недей да ходиш след овулация. Успех! Peace
Виж целия пост
# 10
и тук мога ли да попитам къде в пловдив има хубав турбо  солариум ?
във темата за " красива мама " не получих отговори та за това питам тук ?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия