КОлко струва секциото в Майчин дом?

  • 1 547
  • 8
Моля модераторите да не се сърдят, че има две такива теми. Сбърках и пуснах първо в "Родени 2007".

Та въпросът ми е: Някой знае ли колко струва секциото в Майчин дом.

Нашата мама вече роди /вчера/, но беше уговорена сума за нормално раждане. Сега лекаря е споменал, че нещата са се променили, но на таткото не е казал точна сума, а му е казал колкото даде. А пък таткото не знае  newsm78

Ще съм благодарна на всички, които отговорят   bouquet   
Виж целия пост
# 1
Зависи при кого е родила-при големите имена чух за 500 еврол Но щом има уговорка за определена сума с лекаря, да му дадат малко повече и това е. Егати изнудвачите-"нещата се били променили"-срам пък нямат.
Виж целия пост
# 2
Не знам раждането в Майчин дом да е платено или да има такава опция за плащане - легално.
Виж целия пост
# 3
Няма разбира се, никъде в държавните болници го няма. Което не пречи да изнудват хората
Виж целия пост
# 4
Христос воскресе!

Няма разбира се, никъде в държавните болници го няма. Което не пречи да изнудват хората
Ако си избереш определен доктор да ти води раждането си плащаш 500 лв., това се отнася за "Св. София"
Виж целия пост
# 5
Там е така, но без изнудване за пари на ръка и "променени обстоятелства". Щом те са се разбрали да си му дадат пари, те си знаят сумата. Но тя пита за тарифа, а такава няма.
Виж целия пост
# 6
500 лв. при секцио по желание и при избран екип.
Виж целия пост
# 7
на мен ми поискаха 800 лева.
не знам как ще ги съберем.....................ужас Sad #Crazy
Виж целия пост
# 8
Секцио без ангажиране на екип и с медицинско показание не се заплаща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия