Ползвали ли сте цветоулавящи кърпички?

  • 9 652
  • 29
За първи път реших да ги ползвам и съм очарована от ефекта.На дребосъчка често и  подаряват дрехи с цветни ръкави и бяла предница.Виждам се в приключение как да ги изпера-съответно ръкавите пускат и бялото се оцветява. Close,а и по-принцип детските дрехи честичко пускат цветове.Та тези кърпички просто  се слагат в барабана .Пробвах ги точно с такава проблемна пускаща блузка и извадих кърпата силно розова,а предницата на дрешката си беше останала бяла.Супер!Реших си един сериозен проблем.
Виж целия пост
# 1
да, използвам и съм много доволна
но все слагам по 2, за да се затраховам
Виж целия пост
# 2
да, откакто разбрах , че ги има- от Бу  Grinning и съм много доволна. всъщност, само веднъж пропуснах да сложа, а точно тогава една моя блуза пусна цвят и мъжът ми се сдоби с много свежарски розов потник, заради който още ми се подиграва
Виж целия пост
# 3
слагам  и понякога я вадя леко оцветена,което значи че действа:)
Виж целия пост
# 4
А от къде ги купувате? Аз преди ги бях виждала в ХИТ, но от няколко месеца не мога да намеря  Sad
Виж целия пост
# 5
Слагам обаче сега не мога да ги намеря -тия ,които ползвах- Грей.
Виж целия пост
# 6
Още инфо по темата цветоулавящи кърпички
Виж целия пост
# 7
Ей, т`ва за първи пат го чух от вас ...
Винаги има какво да се научи
А ако не се оцвети първия път , може ли да се използва повторно  newsm78
Виж целия пост
# 8
Ако не се оцвети аз знам че може пак да я ползваш
Иначе аз си копувам на бройка от едно магазинче на Красно село.
Виж целия пост
# 9
Не съм ги ползвала но съм чела за тях във форума .  А и не съм ги срещала по магазините . Tired   Къде мога да намеря от тези кърпички в Пловдив ?
Виж целия пост
# 10
Да и съм много доволна.
Виж целия пост
# 11
Само бях чувала за такива, но не са ми попадали в полезрението, те са точно за мен - специалист съм по розови дрехи, изходяща суровина - бели дрехи  Blush
Виж целия пост
# 12
От тези ползвах и аз, доста време бях доволна. Но сякаш ги развалиха. Няколко пъти "нюансирах" бели дрехи в неподходящи тонове. И сега от два - три месеца си търся друга марка, с която да ги заменя.



.......  Къде мога да намеря от тези кърпички в Пловдив ?

Като тръгнеш по тротоара от църквата "Св.Петка" в посока "Изгрев", след няколкото бройки заведения има малки магазинчета. Първото такова за домашни потреби и перилни препарати.
Намирах ги и на "Кап.Райчо" в едно магазинче, но там спряха да ги зареждат.

Виж целия пост
# 13
Добре де, и аз да питам  Simple Smile
Ами защо не перете на 30 градуса примерно  newsm78 Аз досега нямам гаф с такива дрешки.
Иначе и аз за пръв път чувам за такива кърпички.
Виж целия пост
# 14
И аз за пръв път чувам!  hahaha

Страхотни сте!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия