молба - просто $да$ или $не$

  • 3 930
  • 101
Моля ви, трябва да осъзная нещо много важно за себе си. Имам нужда просто от помощ - кажете вие $да$ или $не$ - така, както го почувствате. Обещавам ви, когато имам развитие, да ви кажа.
Виж целия пост
# 1
нищо не разбирам,но дано съм ти помогнала Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 2
Не, не, не, в никакъв случай, повярвай ми!
Виж целия пост
# 3
 newsm12 newsm78
Виж целия пост
# 4
недей така бе човек, най-много повече да се объркаш
Виж целия пост
# 5
Е, хайде тези които чак отговориха на авторката на темата да ни преведат за какво става въпрос!
Виж целия пост
# 6
Е, хайде тези които чак отговориха на авторката на темата да ни преведат за какво става въпрос!
  Нямам идея,но нали има нужда от помощ,въпреки,че ако знаехме,може би ще сме по-полезни
Виж целия пост
# 7
ами същото е да хвърлиш ези-тура...но поне тогава част от избора е твой, а др част на монетата...ама такава анкета....ако си кажеш проблема ще има мн по-адекватни отговори и по-от сърце...дано не се отнася за нещо важно - защото ако така взимаш важни за себе си решения....не знам какво да ти кажа направо... ooooh!

няма да гласувам в анкетата ти - прощавай, но е абсурдно....
Виж целия пост
# 8
Гласувах.  Peace Успех и дано скоро се похвалиш с хубави новини! Hug
Виж целия пост
# 9
  LaughingСтига де, това си е гавра вече Joy
Виж целия пост
# 10
Леле как се взимат решения в този век.
Не бих искала да те подведа затова не гласувах.
Виж целия пост
# 11
Става въпрос нещо за заплащане(поне от символите които си използвала),защото ако питаш за нещо което само ти си знаеш,това ще най-абсурдната тема която съм чела!
Виж целия пост
# 12
Гласувах. И на мен ми се е случвало да решавам така. Успех!
Виж целия пост
# 13
Става въпрос нещо за заплащане(поне от символите които си използвала),...

Нямам кавички. Rolling Eyes

Просто понякога аргументите и анализът са си загуба на време. Благодаря ви. Значи ДА   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
 Money
Да
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия