Най- добър магазин за Слънчеви очила с София.

  • 6 074
  • 11
Момичета не мога да обикалям. искам да си купя хубави маркови очила. Търся магазин в който хем да са качествени хем да има разнообразие, за да мога да си харесам и да не обикалям.
Виж целия пост
# 1
В интерес на истината ,май ще трябва да пообиколиш ,защото по мои наблюдение такъв няма.В смисъл ,че има много магазини с маркови очила ,но в повечето моделите са различни.Мойте фаворити са ,единият е на славейков,не знам как се казва ,другият е пак на графа но почти до Витошка ,пада се до "бонжур" ,в него има очила,часовници и бижута на Сваровски.Другият е Христо Белчев ,като подминеш Лагуна ,вървиш посока Солунска ,пада се от противоположната страна на Лагуна.Поне са в един район и за половин час могат да се обиколят и трите Peace
Виж целия пост
# 2
Мерси  bouquet
А други предложения newsm78
Виж целия пост
# 3
на Витошка има може би 5 магазина
Виж целия пост
# 4
На " Алабин" до бонжур-винаги от там си взимам очила има невероятен избор от марки и модели, а и не само очила сувенирите са им страхотни също!
Виж целия пост
# 5
На " Алабин" до Бонжур-винаги от там си взимам очила има невероятен избор от марки и модели, а и не само очила сувенирите са им страхотни също!
Peace
... или
В Мол-а на Стамболийски, там много точно ми помогнаха с избора  Peace
Виж целия пост
# 6
и аз от мола си взех и съм доволна от обслужването...
Виж целия пост
# 7
ама в коя оптика е това?
Виж целия пост
# 8
Ами те повечето са на една и съща верига - Оптикласа - ул. Алабин до Бонжур, в МОЛ -а на Стамболийски, в средата на Витошка и на Солунска - 1ия, след него е Фейс Оптик, и срещу Лагуна също е Фейс Оптик. Днес влизах в Оптикласа има нови колекции.
Виж целия пост
# 9
И аз покрепям магазина на Алабин Peace
Виж целия пост
# 10
И аз покрепям магазина на Алабин Peace

И аз. Много добри попадения имам от там.
Виж целия пост
# 11
Веднага бих ти препоръчала Magic Optic на Хемус, вървиш посока хотел Кемпински Зографски, на около 20 метра след хотела е. Има голямо разнообразие на маркови очила!Имам вече два чифта от тях - Dolce i Gabаnna, замислям се и за трети newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия