Теми по история за кандидат студенти

  • 11 171
  • 59
Бих искала да разбера някой разполага ли с готови теми по история и дали ги продава.От 3 месеца ходя на уроци по история при един преподавател,но темите,които разработвам при него са над 10 12 листа,а до колкото знам формата е далеч по-малък от порядъка на 8 листа.Искам съвет,когато някой от вас е кандидатствал по какъв начин  се подготвя - чрез уроци,курсове или е купил теми и ги е учил сам.Наистина съм отчаяна,разполагам с още една цяла учебна година + лятото сега. Време има,но искам да действам.
Ще ми бъдете много полезни  Hug
Виж целия пост
# 1
Ти разработвай по 12 листа, а на изпита като забравиш 4- ей ти готов формат от 8.  Laughing
Аз имах, но ги раздадох, пък и сега сигурно има нови изисквания разни.
Все пак най-важно винаги е било съдържанието, не броят изписани страници.
Виж целия пост
# 2
Все пак най-важно винаги е било съдържанието, не броят изписани страници.

Аз имах 5,25 за 4 страници.
Изпълнени четири.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Какви 8 листа бе?! #Crazy Приятели, които сега кандидатстват с история, зубрят теми от по 30 страници! Confused
Виж целия пост
# 4
мила то вярно по важно е какво си написала ама 12 страници не са много даже са малко,аз се готвих по разработките на Милена Калфова<един черен учебник> и на още някой беше вече съм забравила успоредно с уроци,купи си то е книга и я разгледай разработени са много добре,но ти имаш време така че спокойно,ако смяташ че можеш и сама да се справиш не е нужно да ходиш на курсове и т.н. те не винаги ще ти помогнат
Виж целия пост
# 5
мила то вярно по важно е какво си написала ама 12 страници не са много даже са малко,аз се готвих по разработките на Милена Калфова<един черен учебник> и на още някой беше вече съм забравила успоредно с уроци,купи си то е книга и я разгледай разработени са много добре,но ти имаш време така че спокойно,ако смяташ че можеш и сама да се справиш не е нужно да ходиш на курсове и т.н. те не винаги ще ти помогнат
Милена Каймакамова курс с лекций е учебника.Имам го  Hug
Виж целия пост
# 6
НЕ, Милена Калфова една черна книга с разработени теми по история заедно с един мъж е в колектива ,но си дадох книгата и не мога да ти кажа,предполагам на Славейков я има  bouquet
Виж целия пост
# 7
НЕ, Милена Калфова една черна книга с разработени теми по история заедно с един мъж е в колектива ,но си дадох книгата и не мога да ти кажа,предполагам на Славейков я има  bouquet
Значи ще погледна и за нея. Благодаря  Flutter
Виж целия пост
# 8
Моите теми са 15 листа (30 страници всяка) разбработени са за Софийския университет... Но са много обемни и с адски много дати... Съответно какво стана - не можах да ги науча, то такова нещо учи ли се  #Cussing out
Виж целия пост
# 9
Моите теми са 15 листа (30 страници всяка) разбработени са за Софийския университет... Но са много обемни и с адски много дати... Съответно какво стана - не можах да ги науча, то такова нещо учи ли се  #Cussing out
Tired  Именно някой учители се "презастраховат" с материал и в крайна сметка нищо не се получава.Май и аз на такъв съм попаднала,но се усетих навреме.
Съжалявам за теб  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Моите теми са 15 листа (30 страници всяка) разбработени са за Софийския университет... Но са много обемни и с адски много дати... Съответно какво стана - не можах да ги науча, то такова нещо учи ли се  #Cussing out
Tired  Именно някой учители се "презастраховат" с материал и в крайна сметка нищо не се получава.Май и аз на такъв съм попаднала,но се усетих навреме.
Съжалявам за теб  Rolling Eyes

Е нищо... Преживях го... Кандидатсвтах си аз с история и литература... Приеха ме все пак (не това което исках главно), даже и завърших вече... Но ако не ти трябва за право  newsm78 не се захващай с историята  Peace
Виж целия пост
# 11
Развий ги темите...и ги научи. И си прави междинни контроли, ако преподавателят не ти ги прави. На 7 или 8 теми, примерно, изтегли една и седни да я развиеш за време. Резултатът сам ще те насочи дали си на прав път. Истината обаче е в писането, не само в наизустяването. От опит.
Виж целия пост
# 12
Развий ги темите...и ги научи. И си прави междинни контроли, ако преподавателят не ти ги прави. На 7 или 8 теми, примерно, изтегли една и седни да я развиеш за време. Резултатът сам ще те насочи дали си на прав път. Истината обаче е в писането, не само в наизустяването. От опит.
Благодаря и на теб ! Аз съм на 9-та тема в момента още дори не съм сядала да уча.Преподавателя ми каза,че схемата е : пишем темите (вероятно до лятото) след това сядам да ги уча и му ги разказвам,пиша ги за време сама у нас..
Виж целия пост
# 13
аХ`Не, щом ходиш на уроци, за какво са ти готови теми? Не учете наизуст, хора! Никой не изисква подобно нещо...
Важното е темите ти да са написани добре, логично и да е обхванат целия проблем. Няма нужда от свръхподробности.
Иначе, когато аз се явявах по история, пишех на изпитите по 15-тина страници... Никога не съм наизустявала, какъв е смисълът?! Имах чудесни оценки... Simple Smile
Виж целия пост
# 14
аХ`Не, щом ходиш на уроци, за какво са ти готови теми? Не учете наизуст, хора! Никой не изисква подобно нещо...
Важното е темите ти да са написани добре, логично и да е обхванат целия проблем. Няма нужда от свръхподробности.
Иначе, когато аз се явявах по история, пишех на изпитите по 15-тина страници...
Защото мисля да се отказвам от тези уроци,а и по-горе написах схемата Sad също се иска наизуст,не виждам друг начин освен да се назубрят разработените теми.
Ако кажеш друг начин, ще съм ти много благодарна.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия