MAG ENGLAND РЕЙСЪР?

  • 559
  • 5
Разглеждах сайта на "Штъркел" и попаднах на тази количка. Пише, че е нова. Някой купил ли си я е вече? Интересуват ме цена, опции, всичко...Визуално много ми допада, но искам повече инфо newsm78
Виж целия пост
# 1


Количката добре изглежда, но повече инфо не мога да ти дам, най добре отиди ако можеш до магазина там мисля че ще ти бъдат по полезни (евентуално, защото никога не са били много отзивчиви).
Виж целия пост
# 2
Щеше ми се да чуя мнения на вече закупили количката.  Магазина ми е далеко и като отида направо ще взема или тази количка или Принцес-а. С втората съм запозната с възможностите й (имала съм вече Принцес), но Рейсър-а ме грабна дизайна си newsm78. Явно на място ще преценявам.
Виж целия пост
# 3
Щеше ми се да чуя мнения на вече закупили количката.  Магазина ми е далеко и като отида направо ще взема или тази количка или Принцес-а. С втората съм запозната с възможностите й (имала съм вече Принцес), но Рейсър-а ме грабна дизайна си newsm78. Явно на място ще преценявам.

ние сме с MAG ENGLAND - Принцес, съвета ми е да потърсиш друга алтернатива. Причините са следните:
- тежки и за бутане и за носене (особено ако се налага да я разнасяш по етажите)
- големи и неудобни за пътуване (освен ако не разполагаш с комби или ван)
Виж целия пост
# 4
Моето мнение е, че ще се набуташ. Стабилна е количката, тежи си на мястото хич да не е! Не е маневрена, трябва като завиваш да я суркаш на задни гуми. Моя приятелка има такава и понеже и аз се интересувам от колички я побутвам от време на време  Wink Най-добре е око да види ръка да пипне! Успех! Wink
Виж целия пост
# 5
Не виждате ли, че KSI е запозната с функциите на Принцес, ИМАЛА я е и е доволна! Интересува се за новия модел - Рейсър, а не дали да си вземе Принцес, или не.
КСИ, аз също съм се насочила към този модел, а и тежи около 10 кг, ако не се лъжа, което си е перфектно за комбинирана количка. Доколкото разбирам, ти си доволна, нали?
А за Рейсъра и аз нямам никаква информация, а и в сайта нищо не пише, най-вероятно не са я пуснали за продажба още. Най-добре на място да питаме. Ако нещо науча, ще пиша. Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия