бременна???

  • 3 529
  • 49
Здравейте, момичета, преди няколко дни си направих тест  за бременност, който се оказа положителен. Реших да отида на преглед след празниците. Това което ме притеснява е, дали теста може да отчете грешен положителен резултат, понеже никакви, ама наистина никакви признаци на бременност не усещам...   Peace
Виж целия пост
# 1
На мен ми се е случвало на два пъти теста да е положителен,а бременност нямаше.Стискам ти палци при теб да е верен и да се похвалиш после.А за симптоми-и аз нямах никакви като забременях.Пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 2
Дано си бременна ,стискам палци! Преди 4год .имах такъв случай теста ми беше положителен ,а нямаше бременност,но сега когато забременях направих поне 10 теста всички бяха положителни и д-ра го потвърди.Искрено се надявам сега да няма грешки с тестовете!
Виж целия пост
# 3
Според мен, по- вероятно е да си бременна Peace
Виж целия пост
# 4
на мен теста ми беше положителен преди четири дни и направих кръвен - той беше отрицателен, по късно ми дойде лелището .
за това не искам да ти давам празни надежди .
но искренно се надявам ти наистина да си бременна .
пожелавам ти успех, дано скоро се похвалиш с двете чертички .
стискам ти палци .
Виж целия пост
# 5
По принцип - да.
Но аз от все сърце ти желая да е станало чудото
Успех  Grinning
Виж целия пост
# 6
Здравей, принципно знам, че може да има фалшив положителен тест, ако се прави преди да ти дойде цикъла или когато пиеш лекарства, съдържащи човешкия хормон (как се казваше  Thinking), който го има само при бременните. Пишеше го мисля на указанията на Sure Check, но не съм много убедена.

Направи си още единн тест (не знам кога ти е датата на цикъла).

А и спокойно, аз също не усещах никакви признаци, докато не ми закъсня с една седмица. Тогава първия признак бяха двете чертички  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 7
правих тест малко преди цикъл и ми отчете отрицателен, но след като ми закъсня с 4 дни, направих още един и той се оказа положителен. Решила съм към края на седмицата да отида на преглед, че да видим какво ще стане......
Виж целия пост
# 8
стискам ти палци. Аз съм сигурна, че си бременна  Hug Hug Hug Успех на прегледа и да се похвалиш!!!
Виж целия пост
# 9
Момичета, ходих на преглед вчера - наистина съм бременна. Благодаря на Бог че ми дава отново да изживея този красив миг и дано всичко мине добре. Пожелавам и на вас да изпитате тази радост.  Peace
Виж целия пост
# 10
Честито   bouquet    bouquet
Пожелавам ти девет безпроблемни месеца.
Виж целия пост
# 11
Честитоооооооооооо!
Лека и безпроблемна бременност,положиелни емоции и хубаво и здраво бебче!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
честито,безпроблемна бременност и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 13
Честито и лека бременност!
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви, момичета!   bouquet Дано всичко мине добре  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия