проблем с куче, не иска да седи само

  • 5 994
  • 6
Имам голям проблем отскоро с кокера ни, който е на 5 години.
проблемите започнаха преди 4 месеца, когато се преместихме в ново жилище. Оставах с него по цял ден и всичко беше наред, опитвахме се да го свикнем с всичко ново около него, но не се получи. изпратихме го при моите родители, където е свикнал с всичко и се чувства повече от добре. Преди 5 дни те ни дойдоха на гости(живеем в различни градове) и проблемите отново започнаха- не можехме да излезем никъде без него, отдадохме го на това, че изобщо не можа да свикне с новото жилище. Днес те си заминаха и преди малко майка ми се обади да каже, че след разходката са го оставили за около половин час и прибирайки се го чуват от първия етаж(живеем на 11 Shocked ) да вие и да лае и съседите разбира се недоволстват. Оставяме му неговата къщичка, целия апартамент е на негово разположение, има вода, храна, изобщо всичко, но не може постоянно да има човек с него.
ужасно ми е притеснено, защото не знам какво да правя, дали е късно да започнем някакво обучение, изобщо ако имате някакви съвети ви моля да споделите. утре ще говоря и с ветеринар, но съм в лека безизходица, която може да се задълбочи Cry Sad
Виж целия пост
# 1
Добре е да му дадете да лежи върху ваши стари дрехи, така ще му миришат на вас и по-малко ще страда Simple Smile Обаче най-добре е да го дадете на кучешко училище, където ще го научат на много неща. Моя близка беше ползвала услугите на фирма Нети и беше много доволна. Имат и кучешки хотел  Simple Smile А аз самата си купих моето куче от там преди време. Ето ти координати, ако решиш да ги избереш, намират се в центъра:   
Агенция 'Нети'
Агенция 'Нети'-кучета с евро паспорти,микрочипове,родословия,филми за възпитание,професионално обучение,ветеринарно обслужване.02/9310190, 0898529834
Виж целия пост
# 2
Ние до преди 2 месеца имахме женски кокер, който взехме преди 5 години и в началото също не искаше да остава сама. От 2 години имаме и дете и откакто малката се роди, нещата постепенно започнаха да излизат от контрол - кучето започна от време на време да не се прибира, няма я примерно ден-два и после се връща, започнах да се притеснявам за детето си, че все пак не знаем къде ходи кучето и какво прави.От декември месец сме в ново жилище и кучето стана просто непредвидимо - ако остане само вкъщи, започва да вие, докато не чуе, че се прибираме. доста често ако не го вземем с нас, прави поразии, ака и пиша навсякъде. По въпроса за обучението нашата кучка е на 10 години и едва ли вече е в подходяща възраст за кучешко училище. Понеже не е първа младост, не можахме и да й открием нови стопани, които да се грижат за нея. и така от известно време живее на село на двора. жал ми е за нея, но по-добре там, отколкото да се ядосвам всеки ден и да усеща, че не я искаме вече. Нашият ветеринар ни беше казал, че на кучето му липсва внимание, но аз физически и психически сякаш не съм в състояние да му го дам.
Виж целия пост
# 3
Добре е да му дадете да лежи върху ваши стари дрехи, така ще му миришат на вас и по-малко ще страда Simple Smile Обаче най-добре е да го дадете на кучешко училище, където ще го научат на много неща.
Абсолютно вярно. Кучето има проблем и е най-добре професионална помощ.  Peace
Гледала съм тук разни предавания за такива случаи като твоя Ва-Ва. Постига се успех, но просто се иска специален подход. Резултати има за около 2-3 седмици.
Виж целия пост
# 4
Виж във форума на bezdom.info. Мисля, че имаше съвети за случай като твоя  Thinking
Виж целия пост
# 5
Да се дава куче на училище, без присъствието на стопанина е грешно и ненужно.
А пък и точно в този случай проблема е "домашен" и не може да се реши извън жилището.
За агенция Нети ... не искам изобщо да коментирам.

Тук има полезна информация за проблеми, като вашия.
Виж целия пост
# 6
Да се дава куче на училище, без присъствието на стопанина е грешно и ненужно.
А пък и точно в този случай проблема е "домашен" и не може да се реши извън жилището.
За агенция Нети ... не искам изобщо да коментирам.

Тук има полезна информация за проблеми, като вашия.
Mисля, че никой не е казал да се дава без присъствието на стопанина.
Присъствието му в този случай е задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия