НЕ на хапчетата за отслабване!!!

  • 13 235
  • 149

Анкета

''За'' или ''против'' хапчетата, прахчетата и сиропчетата за отслабване???

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

Напоследък се говорят и рекламират масово хапчета и прахчета за отслабване...
И така... Съществува ли ''магическото хапче'' за гълтай корема и топи тлъстинките?!?  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 1
Пила съм хапчета, но не ми помогнаха, също така съм убедена, че са вредни за организма по един или друг начин... защото магическо хапче няма... Има само спорт + диета + воля + постоянство = отслабване  bowuu
Виж целия пост
# 2
Пила съм хапчета, но не ми помогнаха, също така съм убедена, че са вредни за организма по един или друг начин... защото магическо хапче няма... Има само спорт + диета + воля + постоянство = отслабване  bowuu

Подкрепям на 100%  Peace
Виж целия пост
# 3
не не съм пила
нямам и намерение
 Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Аз принципно съм пила много добавки под всякаква форма, но нищо не ми помогна така както китайските капсули. Те ми помагат да се контролирам с яденето и поемам наистина малки количества храна. Със сигурност са вредни, но се чувствам добре като ги взимам защото ми е леко на корема, тъй като ям по-малко.
Виж целия пост
# 5
Забелязвали ли сте,че при приема на хапчета винаги се препоръчва да има ограничения в храната...т.е ако има някакъв ефект ...той се дължи изцяло на диетата.
И ако все пак някой е свалил от "чудесата"...какво става след спирането им...не може вечно да се пият.
Лично аз съм пила какво ли не, но за кратко време...и ефект не съм видяла.

Не на хапчетата Peace...Да на хранителните добавки(Л-карнитин). Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Да на хранителните добавки(Л-карнитин). Mr. Green

И аз съм за добавките, затова добавих опции за тях  Peace
Виж целия пост
# 7
sisin4e,и аз се колебаех за тези капсули,като чета отзивите ви,но някак си ми изглеждат доста съмнителни...сигурно съм повлияна от репортажа по нт...но все пак за мен здравето е най-важно! Peace
Виж целия пост
# 8
Никога не съм пила хапчета за отслабване.
Виж целия пост
# 9
Против съм, масово се рекламират, но ефект със сигурност няма.
Виж целия пост
# 10
Забелязвали ли сте,че при приема на хапчета винаги се препоръчва да има ограничения в храната...т.е ако има някакъв ефект ...той се дължи изцяло на диетата.
И ако все пак някой е свалил от "чудесата"...какво става след спирането им...не може вечно да се пият.
Лично аз съм пила какво ли не, но за кратко време...и ефект не съм видяла.

Не на хапчетата Peace...Да на хранителните добавки(Л-карнитин). Mr. Green


Напълно подкрепям  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Мисля, че отслабването не може да бъде постигнато с хапче
Виж целия пост
# 12
Пила съм хапчета, но не ми помогнаха, също така съм убедена, че са вредни за организма по един или друг начин... защото магическо хапче няма... Има само спорт + диета + воля + постоянство = отслабване  bowuu

Подкрепям на 100%  Peace
И аз мисля като вас.Ако имаше такава магия като "вълшебно хапче за отслабване" нямаше "звездите" да полагат толкова труд за себе си във фитнес залите и нямаше да пълнят гушките на естетичните хирурзи за разни липосукции и тем подобни.  box thumbsup Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз съм против  хапчетата за отслабване! В моменти на отчаяние съм започвала да пия,но се убедих,че няма смисъл  Peace
Хранителни добавки(л-карнитин и т.н.) не съм пробвала
Виж целия пост
# 14
Никога не съм пила и на дали някога ще пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия