И на Великден не се сети за децата си

  • 1 101
  • 13
Толкова ми е гадно че чак ми идва да се разрева с глас.добре,че съм достатачно силна вече ,че по лесно преодолявам тези неща.и за великден не дойде да ги види,нито той ,нито маика му,нито някои от рода му.толкова ли не са заслужили децата ми -незнам.А Аз ги уча да ги ужажават,обаждат им се за всеки празник.А баща им дори си изключи телефона за да не безпокоят жена му и детето му.Защо го прави-незнам!!!!!всичките ни приятели се обадиха ,доидоха да се видим ,а той НЕ.Боли ме,толкова много!!!!!А навсякаде ходи и разправя колко много ги обича и колко много му липсват-Лъжи!!!ПРАТИ МИ ИЗДРАЖКАТА ПРЕДИ ПРАЗНИКА.и с това смята че е изпълнил бащиния си дълг.ама те децата му не искат пари,те искат само вниманието му. #Cussing out
Виж целия пост
# 1
ПРАТИ МИ ИЗДРАЖКАТА ПРЕДИ ПРАЗНИКА.и с това смята че е изпълнил бащиния си дълг.ама те децата му не искат пари,те искат само вниманието му. #Cussing out

Ха!
Още една в отбора. Аз.
Същата работа.
Само че при нас няма изключен телефон, защото знае, че аз няма и да звъня  Tired
Не че е някакво успокоение, ама Вяра е много болна от една седмица, а някои хора дори не знаят. Така е по-удобно, по-безболезнено...
Що да е съпричастен, като може да си изкара празниците весело?
Та той дори когато бях бременна и в болница си ходеше по почивки и курорти, та сега ли няма...

Горе главата!   bouquet
Виж целия пост
# 2
изобщо не се учудвам на нищо вече....Нашият "любящ баща" не се е сетил повече от 4г. за нито един празник,а за останалите дни да не говорим.Иначе в съда реваха с майка си,колко обичали детето ,а аз как не им го давам...Каква е тази обич не ми е ясно..?!Нещастници #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Щом ще се броим-  и аз съм в отбора.   bouquet
Про - стягай се. Стискаш зъби и това е. Явно ти баща ти майка.
Виж целия пост
# 4
pro77, защо чакаш да се обади? Знаеш ли колко е хубаво да не чакаш...

Ти можеш да дадеш на децата си всичко от което имат нужда. Повярвай ми, колкото по-малко показваш очакванията си и обидата си - толкова по-добре за децата.  Peace

Бабата на Дариа не й се е обаждала от.... ами не помня от кога. Не виждам на детето ми нещо да му е станало - има си друга баба. Баща й се обади май веднъж през празниците на бързо. Дори не говориха. Но програмата ни беше достатъчно пълна и без него и изобщо не е залипсвал ни на детето, ни на мен...

Стреми се да показваш на децата, че всичко е наред, а не че са лишени от нещо. Защото твоите чувства ще станат техни. Повярвай ми.   bouquet

Ааааааа и не ги учи да уважават хора, които не ги уважават. Не ги учи и да не ги уважават... просто те да решат как да се държат с роднините. Децата са много мъдри - ще видиш.
Виж целия пост
# 5
Ааааааа и не ги учи да уважават хора, които не ги уважават. Не ги учи и да не ги уважават... просто те да решат как да се държат с роднините. Децата са много мъдри - ще видиш.

 Peace

Иса е права както винагиКолкото по-малко очаквания, толкова по-малко разочарования.
По-малко сълзи, по-малко лични драми.
Ма това се учи с времето. Самовъзпитава се!
Виж целия пост
# 6
И нашият не се обади за Великден  Rolling Eyes
Ама и дъщеря му не прояви желание да звънне
А за онзи комплект баба и дядо - да не говорим изобщоооооо - не са се обаждали от ......... не помня колко време за Коледа, Нова Година , Рожден ден или Имен ден, че вече си мисля че и детето ми не се сеща за тях  Crossing Arms
Не че това е хубаво - все пак, но ...... така се е случило
Виж целия пост
# 7
Е, нашият уж беше у нас.Казвам у нас, не вкъщи-ако хванете разликата.Спа, като стана добре, че детето пожела с яйцата. които толкова се старах да боядисам, да се чукнат.Друг път е голяма веселба-сега-постно.Много постно.Води детето на цирк ли, на кино ли-вече не помня.На бързо.После, за да не стои тук-отиде колата да си мие.Празнично, а?Иначе и аз поздравих и уча детето да поздравява-неговата рода.Редно е, празник е.Той самият не се сеща за тях иначе де...ако аз не поддържам мостовете-сам,не им знае ни рождени дни, ни именни.
Очаквания имам, не е да няма, но- с тях си оставам винаги май. Hug
Виж целия пост
# 8
Знам ,че не съм сама в отбора знам ,че по4ти вси4ки сте като мен-уморени от чакане.аз само исках да споделя защото на празника много ми дотежа.аз съм и баща и маика  и все повече ме измъчва именно това му отношение.Детска у4ителака съм ,което трябва да означава, че познавам детската психика.Знам и не показвам пред децата си това.спрях да плача и да чакам,но моето възпитание е такова  че на празници винаги искам да съм с наи-близките си хора ,а кои е по близък на децата ми от него.Уви нямах късмет с този мъж ,но какво са виновни те .....така е ве4е от доста време и става все по лошо;няма рожденни дни ,няма коледа ,няма празници.....а ме боли защото у нас на тези дни беше винаги много шумно,децата ги 4акат с нетърпение,а полу4ават само мъка.иначе съм доста борбена жена-справям се сама имам добра и доходна работа ,не разчитам на никого за нищо,децата ми имат всичко необходимо за щастливо детство.така че исках само да споделя с вас и ви благодаря за милите думи.Знам че нас този свят ние-маиките сме по силния пол.
Виж целия пост
# 9
Честно казано, радвай се, с моя като го прекарахме заедно да не беше по добре.  Толкова обичам Великден, а и всички празници, че много ме е яд когато някой ми го развали.
Виж целия пост
# 10
изобщо не се учудвам на нищо вече....Нашият "любящ баща" не се е сетил повече от 4г. за нито един празник,а за останалите дни да не говорим.#Cussing out

  Същата работа е и при мен. Tired Само дето годините са вече 6. Peace
  Виж за подялба на имоти е първа писта,подред звъни на адвокати и плюе срещу мен. #Cussing out
    А не е плащал и издръжка повече от 3 години.  Tired
   Добре,че дъщерята е вече голяма и изобщо не й пука.Но като беше по-малка бе тежко... ooooh!
Виж целия пост
# 11
Какъв Великден бе хора? Бащата на дъщеря ми не се обажда нито за Коледа, нито дори за рождения й ден. Издръжката също не плаща. И така вече 5 години. Тя изобщо не знае, че той съществува,а и не съм забелязала да й липсва.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
хоооп и аз в групата!
само че голямата ми дъщеря е на 16 и не познава биологичния...
може и да се разминават по улиците ...
иначе знае ,че съществува там някъде такъв
издръжка не съм видяла през последните 14години
ами няма човека бе,това е..... #2gunfire
Виж целия пост
# 13
Какъв Великден бе хора? Бащата на дъщеря ми не се обажда нито за Коледа, нито дори за рождения й ден. Издръжката също не плаща. И така вече 5 години. Тя изобщо не знае, че той съществува,а и не съм забелязала да й липсва.  Rolling Eyes
И ние така, с тази разлика, че аз имам син и той е на годинка и 9 мес, но като цяло нашият татко е същата хубост!
Аз кръщене правих, той даже не разбра!
Сега детето е болно, той естествено идея няма, аз купувам лекарства за 50 лв., а той 50 лв. издръжка месечно неможе да плаща, запори слагаме и дела водим и пак не си получаваме парите редовно!
Няма какво да се чудиш и да се ядосваш, просто приеми, че на таткото неможе да се разчита и ако искаш весел празник, трябва ти и децата да си го организирате и сами да си го направите весел!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия